Showing all 3 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Виолетова
Розева
Тиркиз
Затвори

Cute! Pencil Case – несесер за прибор

489.00 ден
Карактеристики: Капацитет: приближно 10 пенкала Двојна употреба: се отвора целосно или делумно благодарение на силиконските капаци за затворач за патенти Димензии: д: 20 x в: 5 x ш: 3 cm
New
Cats
Cherry Bomb
Genius
Happiness
Panda
Sloth
Stars
Tropical
Затвори

My Pencil Case – несесер за прибор

489.00 ден
My Pencil Case несесерот за моливи се затвора со патент и е направена од TPU со хартиена влошка од крафт.
New
Тегет
Сива
Црвена
Затвори

Roll Up – организер за моливи и пенкала

790.00 ден
Прекрасен несесер од памучно платно ROLL UP е совршено место за чување: пенкала, моливи, гуми за бришење, острилки и многу