Showing all 2 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Jungle
Panda
Unicorn
Затвори

Tape By Tape – сет од 3 шарени селотејпи

290.00 ден
Сетот „ungунгла касета од лента“ вклучува три прекрасни и шарени хартиени ленти. Секоја лента е долга 10 метри и е
New
After Rain
Bear
Cactus
Cherry Bomb
Flowers
Happy Birthday
Hearts
Map
Musical Score
OMG
Panda
Panda Dream
Space
Stars
Tropicana
Unicorn
Затвори

Wrapping Paper – украсна хартија, 200х70см

179.00 ден
Украсната хартија на Legami е совршен начин да ги предадете вашите подароци со стил. Шарена и издржлива, хартијата е широка