Мултифункционални, практични, компактни и екстра издржливи џебни алатки кои секогаш ќе бидат на готовс. Ќе Ви помогнат во секоја дадена ситуација!

Excalibur колекцијата на XD Design е создадена да изврши и најкомплицирани задачи кога нешто итно треба да се санира. Сечење, шрафење, одшрафување, отворање, виткање. Било што и да Ви е треба го има спакувано во мало, компактно решение. Алатките имаат алуминиумско тело и се изработени од инокс (нерѓосувачки челик).

Bike repair kit е сет од алатки за поправка на велосипед, односно негова прва помош. Сетот содржи 15 различни алатки, вклучувајќи и лепенки за гуми.

Multifunckionalni, praktichni, kompaktni, I ekstra izdrzhlivi djebni alatki koi sekogash kje bidat na gotovs. Kje Vi pomognat vo sekoja dedena situacija!

Excalibur kolekcijata na XD Design e sozdadena da izvrshi I nakomplicirani zadachi koga neshto itrno treba da se sanira. Sechenje, shrafenje, odshrafuvanje, otvoranje, vitkanje. Bilo shto I da Vi treba go ima spakuvano vo malo, kompaktno reshenie. Alatkite imaat aluminiumsko telo I se izraboteni od inoks (nergjosuvachki chelik).

Bike repair kit e set od alatki za popravka na velosiped, odnosno negova Prva pomosh. Setot sodrzhi 15 razlichni alatki, vkluchuvajkji I lepenki za gumi.

Showing all 11 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

6-in-1 Multifunction Hammer – сет алатки

590.00 ден
6 функции: - Чекан - Канџа - Голем шрафцигер со рамна глава: 5 mm - Голем шрафцигер Филипс: PH1 - Мал шрафцигер со рамна глава: 3 мм - Мал шрафцигер Филипс PH00 Димензии: д: 7 x в: 20 x ш: 2 cm
Затвори

Excalibur – нож

890.00 ден
 • 4 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 1.7 x 2.7 x 10.4
Затвори

Excalibur – сет од алатки

1,490.00 ден
 • 10 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 2.7 x 3.0 x 11.2
Затвори

Excalibur – сет од алатки и клешти

1,490.00 ден
 • 13 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 2.5 x 3.4 x 10.3
Затвори

Excalibur – сет од алатки со светилка

990.00 ден
 • 9 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 2.5 x 2.0 x 12.7
Затвори

Excalibur – чекан и сет од алатки

1,490.00 ден
 • 10 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 2.0 x 7.2 x 14.7
New
Карбон/Црна
RB-црвена
Затвори

Led Torch With Magnetic Base – лед светилка

489.00 ден
Прекрасна и практична LED светилка со магнетна основа. Направена од метал, со вклучена екстремно издржлива батерија и можност за прикачување
New
Затвори

Sos I Will Survive – 11-in-1 џебна алатка

590.00 ден
Убава и пригодна, компактната и лесна мулти-алатка од Legami е идеална за DIY проекти, кампување и мали проекти дома. АБС
New
Затвори

Sos Mr.007 – 7во1 џебна алатка

429.00 ден
SOS Mr.007 е клуч со повеќе алатки 7 во 1 со клешти за повеќе намени. Изработен од метал, тој е
New
Затвори

Sos Mr.Bit – комплет шрафцигер

359.00 ден
Стилскиот црн шрафцигер од Легами со прецизна магнетна глава и 8 заменливи точки е совршен инструмент за вашите DIY проекти. 
New
Go left
London
Travel
Затвори

Take Me Away – џебен пепелник

159.00 ден
Почитувајте ја околината со џебниот пепелник од Legami, направен од издржлив PVC материјал од надвор и температурно отпорен алуминиум од