Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

13-in-1 – Bike Multi Tool – сет алатки за велосипед

590.00 ден
Карактеристики: - хексадецимален клуч 2 / 2,5 / 3/4/5/6 mm - Лента за продолжување за клучеви од шестоаголен приклучок - Шрафцигер Филипс - Шрафцигер со дупчиња - 10/8/15 mm / 14 GE цврст клуч - клуч за шестоаголен приклучок 10/9/8 mm - Материјал: буково дрво и метал
New
Затвори

Bicycle Trouser Clips – клипови за на велосипед

290.00 ден
Колекцијата Bikeaholic е збогатена со клипови за велосипеди. Стилските клипови за панталони ги чуваат вашите панталони подалеку од ланецот на
-20%New
Boat
Map
Panda
Toucan
Unicorn
Затвори

Bike Horn – труба за велосипед

632.00 ден790.00 ден
Велосипедската труба од Legami е идеален додаток за вашиот велосипед! Должина: 17.5 cm Материјал: силикон, метал
New
Затвори

Bike Lights – сет од 2 лед светла за велосипед

359.00 ден
Комплетен сет светла за вашиот велосипед: црвено светло одзади и бело светло напред. Погодни за сите големини на управувачот, светлата
New
Затвори

Bike Lock – Бројчаник за велосипед

790.00 ден
Прилагодливи комбинации од 4 броеви. Отпорен на вода и сечење. Материјали: ABS, zinc, polyester exterior, PVC central part, железна надворешност.
New
Затвори

Bike Phone Holder – Држач за телефон за велосипед

590.00 ден
Со ова парче од Bikeaholic collection имајте го секогаш при рака вашиот мобилен телефон, без разлика дали ја користите вашата омилена апликација, слушате музика или одговарате на повици. Bike Phone Holder е направен од издржлив, долготраен силикон и се монтира за миг на секаков тип на велосипед. Наменет за екрани со димензии: min. – max. 4.7”-6”
New
Затвори

Bike Pump – пумпа за велосипед

590.00 ден
Колекцијата Bikeaholic е збогатена со Велосипедска пумпа во модерен стил. Совршена за сопствениот велосипед или како оригинална идеја за подароци.
New
Затвори

Bike Repair Kit – сет алатки за велосипед

429.00 ден
Колекцијата Bikeaholic е подобрена со комплет за поправка на велосипеди. Комплетот содржи: 2 метални лостови, 6 лепенки, 1 10-кубика цевка
New
Затвори

Bike Seat Cleaning Cloth – крпа за велосипед

429.00 ден
Колекцијата Bikeaholic сега е подобрена со прекрасната крпа за чистење на Велосипеди: стилска крпа за чистење на седлото од вашиот
New
Затвори

Magnetic Reflective Clips – рефлектирачки клипови за на велосипед

359.00 ден
Колекцијата Bikeaholic е збогатена со магнетни рефлектирачки клиповиво модерен стил. Совршено за да бидете сигурни дека сте секогаш видливи за
New
After Rain
Bee
Hug Me
Ladybugs
Llama
Map
Owls
Panda
Pirate
Space
Toucan
Затвори

My Bike Bell – ѕвонче за велосипед

690.00 ден
Додадете стил на вашиот велосипед со забавно и шарено ѕвонче! Велосипедските sвона Legami се зачудувачки стилски и лесно може да