Нашите производи за патување ќе Ви го разубават и олеснат начинот на кој што стигнувате од точка А до точка Б. Која дестинација Ви е следна?

Наша препорака:
Omni Pillow.
Често го минувате времето на пат? Многу е важно да се чувствувате удобно и пријатно. За тоа ќе ви помогне 3 во 1 перницата за патување со мемори пена! Без разлика дали сте во авион, автомобил, автобус или на кое било друго место, перницата има способност да се обликува и да одговори на вашите потреби во дадениот момент.

Travel kit – сет од 6 шишенциња.
Сет од 3 силиконски шишенца од по 60 ml и 3 трансапрентни шишенца од по 15 ml кои се наменети за употреба при транспорт на козметика, шампони, сапуни и слично, за време на патувањата, а особено авионските летови. Сето тоа во согласност со регулативите и пропишаните правила за безбедност на аеродромите.

Nashite proizvodi za patuvanje kje Vi go razubavat I olesnat nachinot na koj shto stignuvate od tochka A do tochka B. Koja destinacija Vi e sledna?

Nasha preporaka:
Omni pillow.
Chesto go minuvate vremeto na pat? Mnogu e vazhno da se chuvstvuvate udobno I prijatno. Za toa kje vi pomogne 3 vo 1 pernicata za patuvanje so memory pena! Bez razlika dali ste vo avion, vtomobil, avtobus ili na koe bilo drugo mesto, pernicata ima sposobnost da se oblikuva I da odgoori na vashite potrebi vo dadeniot moment.

Travel kit – set od 6 shishencinja.
Set od 3 silikonski shishencinja od po 60 ml I 3 transparentni shishencinja od po 15 ml koi se nameneti za upotreba na transport na kozmetika, shamponi sapini I slichno. Osobeno potrebni pri avionski letovi. Seto toa vo soglasnost so regulativite I propishanite pravila za bezbednost na aerodromite.

Showing 1–12 of 25 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Toucan
Travel
Watermelon
Затвори

Beach Rackets – тенис за на плажа

790.00 ден
Планирате ден во парк или на плажа? Понесете пријател и забавувајте се играјќи тенис! ПВЦ патент со прилагодлив ремен за
New
Llama
Panda
Pineapples
Space
Travel
Tropicana
Затвори

Beach Towel – пешкир за на плажа

1,190.00 ден
Брзо сушење и ултра-абсорбентен материјал Компактен: зафаќа минимален простор и е лесен за носење Печатен од двете страни
New
Затвори

Digital Luggage Scale – дигитална вага за багаж

790.00 ден
Единица мерка: kg / lb Максимална тежина: 50 кг Напојување: вклучена литиумска батерија (CR2032) Материјал: ABS / компјутер
Затвори

Dry Bag – торба за на плажа

790.00 ден1,090.00 ден
Заштитете ги вашите предмети од прашина, вода и влага со фантастичната 3 или 10-литарска торба на Legami. Идеално за активности

Hands Sanitizer+Refill – антибактериски спреј за раце

990.00 ден 693.00 ден
Hands Sanitizer е антибактериски спреј за дезинфекција на рацете, компактен, носен и парфемиран. Благодарение на неговото еластично ремче, можете да
New
Темно сина
Тиркиз
Црна
Затвори

Luggage Strap – лента за багаж

369.00 ден
Лентата за багаж е практична и стилска за затворање на куферите! Направен од мека, обоена PU кожа, со практично прицврстување.
New
Затвори

Mini Travel Iron – пегла за патување

990.00 ден
Суштински додаток за вашата следна авантура, Legami Mini Travel Iron е совршена за носење секаде со вас! Димензии: д: 10 x в: 3.2 x ш: 7.5 cm Опсег на температура: 100°C-200°C Напојување: 100-240 V ~ 50 Hz / Вклучен кабел за напојување со приклучок (должина: 150 см). Сила: 25 W
Затвори

Omni Pillow – 3 во 1 перница за патување со мемори пена

2,990.00 ден
  • Димензии на перницата за врат: 24 x 24 x 14 cm
  • Димензии на двојната перница: 26 x 14 x 8 cm
  • Димензии на перницата за во кревет: 52 x 28 x 4 cm
  • 100% мемори пена
New
Тиркиз
Црвена
Црна
Затвори

Passport Holder, RFID Blocking – организер за пасош

890.00 ден
RFID-заштита: штити од кражба на податоци. Кога е затворено, спречува неовластен пристап до лични податоци.
New
Hangover
Jungle
Travel
Затвори

Sleep Mask – Маска за спиење

390.00 ден
Дали светлината Ве спречува да спиете? Кога патувате, во вашиот сопствен кревет или каде и да треба да се одморите,
New
Apothecary
Love
Piano
Stars
Travel
Затвори

Sos 7-Days Pill Box – кутија за апчиња

550.00 ден
SOS 7-дневна кутија за апчиња изработена од хромиран нерѓосувачки челик со внатрешна постава на ABS пластика, е идеален начин за
Затвори

Tech pouch – несесер

1,199.00 ден
Димензии (cm): 14 x 11,5 x 22