Showing 1–12 of 15 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Allrounder cross – ташна

1,790.00 ден2,090.00 ден
 • Апсолутно тренди изглед
 • Отстранлив, прилагодлив каиш за рамо со прицврстена кука
 • 2 рачки за носење
 • Отворање со ZIP и интегрирана метална рамка
 • 2 џебови однадвор
 • 3 џебови и еден затворен џеб одвнатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, водоотпорен
Затвори

Allrounder R – ташна/ранец

2,690.00 ден
 • Ткаено со три пати повеќе фини нишки, овој материјал има особено софистициран и уникатен изглед
 • Пространа главна преграда
 • Голем отвор со интегрирани метални рамки
 • 3 џебови и 1 затворен џеб одвнатре
 • 2 џебови и 1 патент џеб однадвор
 • 2 рачки за носење
 • Прилагодливи рачки за рамо
 • Материјал: полиместер со врвен квалитет, отпорен на вода
Sold outNew
Black
Blue 111
Затвори

Courierbag 2 – ташна

4,290.00 ден
 • Современиот изглед се должи на различните текстури на површината
 • Предната дел се затвора со 2 магнети
 • 2 поштенски главни прегради: заден дел совршен за лаптоп (13 ”) или таблет, преден оддел со организатор кој се состои од посебен оддел и 2 џебови, од кои едниот е наместен за мобилен
 • Прилагодлив рачка за носење
 • Материјал: висококвалитетно платно, обложено од едната страна
Black
Blue 111
Затвори

Crossbag canvas – ташна

2,090.00 ден
 • Стилска торба за секој ден
 • Погодна големина
 • ZIP џеб однадвор
 • Прилагодлива лента за рамо
 • Материјал: висококвалитетно платно, обложено од едната страна
New
Cactus
Panda
Travel
Tropical
Затвори

I Love My Bag – закачалка за ташна

359.00 ден
I Love My Bag: никогаш повеќе не ја оставајте торбата на подот!
New
Затвори

Itbag kids – детска ташна

590.00 ден
 • Прва омилена торба
 • Безбедна: со прицврстување за поштенски плочи
 • Внатре во одделот се чуваат сите неопходности
 • Голем зашилен животински симбол на предната страна
 • Трендовска, шармантна и безбедна: рефлективни симболи на животните (пријатели на АБЦ)
 • Се пере со ладна вода
 • Материјал: високо-квалитетен  полиестер, отпорен на вода
New
Карбон/Црна
Светло сива
Затвори
Затвори

Minibag kids – детска ташна

590.00 ден
 • Торба за малите тајни на најмалите
 • Голем шармантен животински симбол од предната страна
 • Лента за на рамо
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен вода
Затвори

Shopper E1 – ташна

1,390.00 ден
 • Простор за мали и големи набавки
 • 2 кратки рачки за носење
 • Централниот ZIP патент го зголемува обемот на торбите кога се отвора
 • 1 ZIP џеб внатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Shopper M – ташна

890.00 ден1,190.00 ден
 • ZIP патент
 • 1 zip џеб во внатрешноста
 • 2 кратки рачки за носење, 1 прилагодлива лента за рамо
 • Квадратно дно за дополнителна стабилност
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
-30%
Затвори

Shopper XL – ташна

1,253.00 ден2,090.00 ден
 • Повеќенаменски придружник за одмор и купување
 • ZIP патент низ целиот горен дел
 • 1 ZIP џеб внатре
 • 1 џеб за мобилен телефон
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода