Модерни и безбедни торби за секоја прилика. Патнички, спортски, за организирање, за ладење на храна, но и иновативни торби со компресија.

Од ранци и торби, секојдневно се случуваат 400.000 кражби во светот. Некои од нашите најважни работи како паричници и документи, ги носиме во ранец или торба. Нивната заштита е примарна цел на секого. Нашите ранци и торби овозможуваат најголема заштита од кражби. Со нив се чувствувате сигурни и безбедни. Нашите ранци и торби се изработени од вискоквалитетен полиестер, со скриени прегради. Совршени за пренос на документи на работа, како и за спортска опрема. Секој од ранците, како и торбите ја комбинира формата со функционалноста во однос на дизајнот и употребата.

Опремени со USB приклучок, така да полнењето на телефоните го прават значително полесно. Големините на ранците зависи од големината на вашите лаптопи. Има за 13,14,15,16 и 17 инчен лаптоп. Достапни во повеќе бои и димензии, совршено го надополнуваат и олеснуваат секое ваше патување. Во зависност од тоа колку инчи е вашиот лаптоп, имаме широк асортиман кој ви дава можност да одберете ранец според вашите потреби и желби.

Moderni I bezbedni torbi za sekoja prilika. Patnichki, sportski, za organiziranje, za ladenje na hrana, no I inovativni torbi so kompresija.

Od ranci i torbi, sekojdnevno se slucuvaat 400.000 krazbi vo svetot. Nekoi od nasite najvazni raboti kako novcanici i dokumenti, gi nosime vo ranec ili torba. Nivnata zastita e primarna cel za sekogo. Nasite ranci i torbi ovozmozuvaat najgolema zastita od krazbi. So niv se cuvstvuvate sigurni i bezbedni. Nasite ranci i torbi se izraboteni od visokokvaliteten poliester, so skrieni pregradi. Sovrseni za prenos na dokumenti na rabota, kako i za sportska oprema. Sekoj od rancite, kako i torbite ja kombinira formata so funkcionalnosta vo odnos na dizajnot i upotrebata.

Opremeni so usb priklucok, taka da polnenjeto na telfonite go pravat znacitelno polesno. Goleminite na rancite zavisi od goleminata na vasite laptopi. Ima za 13,14,15,16,17 incen laptop. Dostapni vo povekje boi i dimenzii, sovrseno go nadopolnuvaat i olesnuvaat sekoe vase patuvanje. Vo zavisnost od toa kolku inci e vasiot lapotop, imame sirok asortiman koj vi dava moznost da odberete ranec spored vasite potrebi i zelbi.

Showing 1–12 of 55 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Allrounder L – торба

2,390.00 ден2,690.00 ден
 • Моделирано по традиционалната лекарска торба
 • Современото толкување на подвижноста!
 • Отворањето вклучува прицврстување и интегрирана метална заграда
 • 6 внатрешни џебови за практично складирање
 • Врвка за носење со потпирачи за поддршка на рамото
 • 2 рачки за носење со зафат
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Allrounder M – торба

2,090.00 ден2,990.00 ден
 • Моделирано по традиционалната лекарска торба
 • Современото толкување на подвижноста!
 • Поморски изглед
 • Отворањето вклучува прицврстување и интегрирана метална заграда
 • 6 внатрешни џебови за практично складирање
 • Врвка за носење со потпирачи за поддршка на рамото
 • 2 рачки за носење со зафат
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Затвори

Allrounder M kids – торба за деца

2,090.00 ден
 • Многу простор и шест внатрешни џебови за сите омилени предмети
 • Големо и практично отвор
 • Многу удобно! Две ленти за носење и прерамка на рамото
 • Ременот на задната страна може да се прикачи на рачките на сите колички за патувања
 • Со неверојатно кул везен мотив на надворешниот џеб
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
Dots
Тегет
Црна
Затвори

Allrounder trolley – торба/количка

4,890.00 ден
 • The classic on wheels
 • Голем ZIP патент и интегрирана метална рамка
 • 6 прегради одвнатре
 • 2 џебови однадвор
 • 2 подложни рачки за носење
 • 2 тркала
 • Телескопска рачка со двојно прилагодување
 • Основни заштитници за незгоден терен
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
-25%
Зелена
Црвена
Затвори

B Bag – торба за пазарување

790.00 ден 593.00 ден
B Bag е создадена да го олесни транспортот на производите или предметите и да додаде стил во секојдневните пазарувања или
Затвори

Baby organizer – торба за количка за бебе

4,290.00 ден
 • Мултифункционална торба
 • Голем отвор и цврста подлога
 • Две рачки за носење со шарен дизајн
 • Одвојна лента за рамо со прилагодлива должина
 • Четири џебови однадвор, шест прегради одвнатре
 • Стилски поставата
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
-50%
Жолта
Зелена
Затвори

Bag S – торба

1,690.00 ден 845.00 ден
Bag S e рачна торба со елегантен дизајн. Во внатрешноста има затворен во џеб и патент. Bag S е инспирирана
Сива
Темно сива
Затвори

Basic – торба за патување

1,990.00 ден
Basic ќе биде клучната компонента на секое ваше патување. Лесна, компактна и издржлива, Basic торбата ќе го олесни начинот на
Затвори

Beltbag S – торба за појас

890.00 ден1,790.00 ден
 • Бројни можни комбинации к
 • Големи и мали патенти џебови во предниот дел
 • Мал патент џеб одвнатре,
 • 3 мали прегради однатре
 • Подлога назад за поголема удобност
 • Материјал: висококвалитетен полиестер, отпорен на вода
Затвори

Bobby Cube – патна торба со компресија

990.00 ден
Се прашувате како да ја организирате вашата облека и останатите предмети на најсоодветен начин за време на патувањата? Одговорот се
Затвори

Bobby Duffle – ранец/патна торба со заштита од кражби

6,990.00 ден
Bobby Duffle е најбезбедното и најодржливото решение кога станува збор за еден ранец т.е. патна торба со заштита од кражби.