Каде и да патувате, секогаш со вас носите минимум еден несесер. Несесерите се дел од секое патување или краток престој за викенд. Организација на шминки, креми, како и гелови, шампони се неизоставен дел од секоја козметика.
Силиконот како материјал, го прави овои несесери уникатни.Силиконот е непропустлив, не се лизга и отпорен е на високи температури.
Освен силиконските, целиот асортиман се состои од тренди и модерни несесери, идеални и за секојдневието.
Различните дезени се идеални за сите девојки, но секако се достапни и во бои за мажи.

Kade i da patuvate, sekogas so vas nosite minimum eden neseser. Neseserite se del od sekoe patuvanje ili kratok prestoj za vikend. Organizacija na sminka, kremi, kako i gelovi, samponi se neizostaven del od sekoja kozmetika. Silikonot kako materijal, go pravi ovie neseseri unikatni. SIlikonot e nepropustil, ne se lizga i otporen na visoki temperaturi. Osven silikonskite, celiot asortiman se sostoi od trendi i moderni neseseri, idealni i za sekojdnevieto. Razlicnite rezeni se idealni za site devojki, no sekako se dostapni i vo boi za mazi.

Showing 1–12 of 13 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Babycase – детски несесер

1,790.00 ден
 • Два засебни џебови за креми, цуцла и друго
 • Внатрешна еластична лента за чување на бебешки марамчиња
 • Голем џеб за пелени
 • Одделна подлога што може да се пере
 • Одделна торбичка со стегање за чување на валкана облека
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
New
Затвори

Case 1 – несесер

490.00 ден
 • Организатор за сите намени за козметика и други мали предмети
 • Отварање со ZIP патент
 • Внатрешна постава
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Multicase – несесер

790.00 ден
 • Шарен и бесконечно корисeн;: за во училиште, канцеларија или за козметички производи
 • 1 рамен џеб со патент
 • 2 внатрешни џебови
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Toiletbag – несесер

1,190.00 ден1,390.00 ден
 • Само отворете го и закачете го: дома или на пат!
 • 1 голема главна преграда со 4 дополнителни џебови
 • 2 џебови во капакот
 • Кука за суспензија
 • Огледалото може да се прицврсти навнатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Toiletbag kids – детски несесер

1,190.00 ден
 • Детски несесер за патувањата, но и за дома
 • Главна мрежа со 3 држачи, 1 zip џеб, преграда и еластичен држач
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
New
Затвори

Toiletbag S kids – несесер за деца

990.00 ден
 • Детски несесер за патувањата, но и за дома
 • Главна мрежа со 3 држачи, 1 zip џеб, преграда и еластичен држач
 • Плоча со името во внатрешноста
 • Голем шармантен животински симбол од предната страна
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
New
Затвори

Toiletbag XL – несесер

1,790.00 ден
 • Ткаено со три пати повеќе фини нишки, овој материјал има особено софистициран и уникатен изглед
 • 1 голема главна преграда  4 дополнителни џебови
 • Дополнителен џеб со патент на предната страна
 • 3 затворени џебови на капакот
 • Јамка за закачување
 • Огледалото може да се постави во внатрешноста
 • Материјал: полиместер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Travelcase canvas – несесер

1,390.00 ден
 • Придружник за сите патувања
 • Погоден несесер од платно со стил
 • Совршен како комплет со overnighter
 • Пространа главна преграда
 • 4 внатрешни џебови, од кои едниот има поплочен отвор
 • 3 џебови однадвор
 • Материјал: висококвалитетно платно, обложено од едната страна
New
Затвори

Travelcosmetic – несесер

990.00 ден1,190.00 ден
 • Стабилeн и удобeн благодарение на интегрираните метални прегради
 • 1 ZIP џеб внатре
 • Лента за рака
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Travelcosmetic XL – несесер

1,390.00 ден
Колку е поголем, толку подобро: Travelcosmeti XL – несесер кој е еден вид асистент за стајлинг, со смели надворешни вредности.
New
Air Balloons
Air Mail
Cactus
Camera
Panda
Pineapples
Travel
Tropical
Unicorn
Затвори

Zipper Pouch – несесер

369.00 ден
Овој производ е делумно изработен од R-PET (рециклиран PET), синтетичко влакно добиено од рециклирање на пластика. Секое бранување на површината на производот се должи на специјалниот метод на обработка.
Sold out
Темно сива
Темно сина
Затвори

Класичен несесер

290.00 ден
 • Голема главна преграда
 • Преден џеб
 • Модерен и стилски материјал во две нијанси
 • PVC Free
 • Димензии: 13.0 x 24.0 x 8.0