Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Bobby Cube – патна торба со компресија

990.00 ден
Се прашувате како да ја организирате вашата облека и останатите предмети на најсоодветен начин за време на патувањата? Одговорот се
New
Затвори

Bobby Duffle – ранец/патна торба со заштита од кражби

6,990.00 ден
Bobby Duffle е најбезбедното и најодржливото решение кога станува збор за еден ранец т.е. патна торба со заштита од кражби.
Sold out
Зелена
Сина
Црвена
Црна
Затвори

Cooler – торба за ладење на храна

780.00 ден
  • Голем простор
  • Силни рачки за носење
  • PEVA поставка која обезбедува истекувањето да остане исклучиво во внатрешноста на ладилникот
  • 100% PVC Free
  • Капацитет од 5,7L
  • Димензии: 24.0 x 13.0 x 22.0
-20%
Затвори

Fashion messenger bag – торба

690.00 ден 552.00 ден
Торба со 1 пространа главна преграда, 1 голем џеб од предна страна со вграден кабел со влез за вашата преносна
Затвори

Florida – спортска торба

2,290.00 ден
Florida е спортска торба, која е изработена без PVC, а содржи преден дел со патент, внатрешни прегради, странична преграда за
New
Затвори

Packing Cube – патна торба со компресија

990.00 ден
Организирајте ја вашата облека на брз и лесен начин, при што ќе бидете сигурни дека секогаш ќе ја имате на

Supreme weekend – торба

1,390.00 ден 839.00 ден
Supreme weekend торбата овозможува уредно да ги спакувате спортската опрема или туристичките основни елементи кои ви се потребни. Оваа лесна

Swiss Peak – спортска торба

2,790.00 ден
Ultimate е спортска торба (PVC Free) која може да се пофали со голем простор. Главната преграда има лесен пристап и
New
Затвори

Tech Pouch – торба/организер

990.00 ден
Без разлика дали ќе ја употребувате за чување на кабли, секојдневна опрема или најважни предмети за патување, оваа торба-организер секогаш
-20%
Затвори

The City Trolly bag – торба/куфер

2,790.00 ден 2,232.00 ден
Викенд торба, која се трансформира во куфер со повлекување на рачката, која има своја посебна преграда. Торбата има 4 посебни

Weekend bag – торба

1,099.00 ден 879.00 ден
Микрофибер викенд торба со патент, една преграда со преден џеб и патент, рачки и одделни ленти за на рамо. Димензии:

Weekend bag – торба со USB порт

1,590.00 ден 1,272.00 ден
Модерена и минималистичка викенд торба со рачки и удобна лента за на рамо. Голем главен простор за потребите на викендот