Проверен квалитет на огромен спектар на додатоци и accessories за мобилен телефон од KARES кои ќе Ви го олеснат секојдневието.

Во оваа категорија се сместени два сегменти:

  • За автомобил (Електронски уреди и додатоци за во автомобил)
  • Преносни батерии и полначи

Преносните батерии за мобилен телефон кои КАРЕС ги нуди се со проверен квалитет и соодветствуваат на европските стандарди. Воедно, овие батерии располагаат со голем капацитет. Овој капацитет на преносните батерии може да биде и до 10000 mAh.

Голем број од преносните батерии се иновирани со сегмент за безжично полнење што овозможува да ја користите батеријата и без присуство на кабел.

Затоа, полнете го вашиот телефон со леснотија. Новите преносни батерии и полначи ќе обезбедат полн капацитет на вашата батерија. Било каде и било кога. Воедно станува збор за напредна и безбедна технологија на полначи за телефони и останати мобилни уреди.

Во однос на бежично полнење покажуваат висока компактибилност. Компатибилни се со новите верзии на Android и iPhone.

Што се однесува до бежичните полначи, изработени се од врвни материјални соодветни за сечиј стил на живот.

Благодарение на иновативни производи од делот за автомобил ќе можете да имате опуштено возење. Производите во оваа категорија се фокусирани на тоа да бидат униварзални.

Така што за вашиот автомобил ќе имате универзален држач за телефон, продолжен кабел за полнач за задно седиште, безжичен полнач кој истовремено има функција на држач, па и прочистувач за воздух.

Za mobilen telefon | Prenosni baterii | Power Bank | PowerBank | Bezicni polnaci | Prenosni polnaci | WiFi polnac | Polnac | Bezzicni |Bezzhicni| Бежични полначи | Батриски ламби |Polnaci | Elektronski uredi | Telefon | Mobilen | Polnac za telefon | Polnac za mobilen | Polnac za telefon | Baterija za telefon | Батерија | Преносна батерија | Полнач

Showing 1–12 of 37 results

Show sidebar

10.000 mAh Wireless Powerbank – безжичен, преносен полнач (10W)

2,590.00 ден

5W wireless charging cork mousepad and stand – подлога за маус со безжично полнење

990.00 ден

Bamboo desk organizer 5W wireless charger – Организатор за на маса

1,790.00 ден

Calgary bamboo 5W wireless charger with pen holder – организатор за на маса со полнач

1,499.00 ден

Fiko wireless charging portfolio A4 with powerbank – Организер со преносна батерија

2,999.00 ден

Focus On 3-In-1 – сет од 3 леќи за сликање

590.00 ден

Hands Up – држач за телефон со магнет

590.00 ден

Hands Up – држач за телефон со магнет

590.00 ден

Hands Up – универзален држач за телефон

590.00 ден

Link Up – сет од 4 кабелчиња за полнење

590.00 ден

Magnetic 5.000 mAh 5W wireless powerbank – Безжичен полнач

1,590.00 ден

My Super Power Bank – преносна батерија

1,190.00 ден