Showing 1–12 of 24 results

Show sidebar
Бела
Црна
Close

Bread Bin – кутија за леб

3,990.00 ден
 • Материјал: метал и бамбусово дрво
 • Димензии: 35.5 x 21.5 x 17.8 cm
 • Одржување: телото на кутијата се чисти рачно со влажна крпа, а капакот (делот со даската) се чисти рачно со сува крпа.

Brunch – сад за путер

990.00 ден
Сад за путер изработен од постава од нерѓосувачки челик и поклопец од SAN пластика, која има фантастичен финиш со сјај

Dial-кутија за храна 2.4л

990.00 ден
 • Материјал: високо-квалитетна пластика
 • Одржување: садот се мие во машина за садови, и може да се употребува во фрижидер или микробранова. капакот се препорачува да се мие рачно, и може да се употребува во фрижидер но НЕ во миркобранова.
 • Безбедно за користење, BPA Free

GoEat – сет за сол и бибер

399.00 ден
 • Димензии: H7 x W3.2 x D3.2 cm
 • Се мие со влажна крпа.
Светло зелена
Тиркизна
Close

GoEat-Kутија за ручек

990.00 ден
 • Димензии: 19 × 14 × 8.5 (6*) cm
 • Одржување: базата и горниот дел се мијат машина за садови.
 • Безбедно за користење, BPA Free
Светло зелена
Тиркизна
Close

GoEat-Кутија за супа

990.00 ден
 • Димензии: 11 × 11 × 17.5 (12*) cm
 • Одржување: базата и горниот дел се мијат во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
Светло зелена
Тиркизна
Close

GoEat-Кутија за ужина

680.00 ден
 • Димензии: 8.5 × 8.5 × 12.5 (9.5*) cm
 • Одржување: базата и горниот дел се мијат машина за садови.
 • Безбедно за користење, BPA Free
Светло зелена
Тиркизна
Close

GoЕat-Kутија за салата

990.00 ден
 • Димензии: 15 × 15 × 95 (69*) cm
 • Одржување: базата и горниот дел се мијат во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
Корална
Светло зелена
Тиркизна
Close

Jar to go – сад за храна (600мл)

990.00 ден
Сад за храна со 100% заштита од истекување. Вклучува посебна преграда за сувите состојки. Совршен за супи или салати, како
Корална
Тиркизна
Close

Jar to go – сад за храна (400мл)

890.00 ден
Сад за храна со 100% заштита од истекување. Вклучува посебна преграда за сувите состојки. Совршен за супи или салати, како

KJ – кутија за складирање

345.00 ден745.00 ден
Керамичка кутија за складирање на храна. Достапна во три димензии со три различни натписи. Мала (лук – garlic) висина 16

KJ – тегла за зачини

129.00 ден
Мала тегла за зачини, изработена од стакло. Димензии: висина 9,5 цм; дијаметар 4 цм.