Showing all 10 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

New
Розева
Сина
Затвори

Active Mask Kids – детска заштитна маска

799.00 ден
Заштитете ги Вашите најмали и избегнувајте да вдишат бактерии и вируси на затворени простори како јавни транспорти. Одлично е и
Затвори

Banale – два анти-загадувачки филтри

749.00 ден
Пакувањето содржи два заменливи, анти-загадувачки филтри за маската против загадување, со активиран јаглерод. Секој филтер заштитува против PM2.5 и PM10
Лимон зелена
Црна
Затвори

Banale – заштитна маска N95

990.00 ден
Иновативна маска за дишење, наменета против загадување, полен и бактерии, со ненадмината удобност и уникатен дизајн. Заборавете на белите хируршки
Лимон зелена
Црна
Затвори

Banale Pro – сет од ранец и торба

8,990.00 ден
 • Димензии на ранецот: 44 cm x 34 cm x 15 cm
 • Капацитет на главниот дел од ранецот: 23 литри
 • Димензии на торбата: 41 cm x 28 cm x 16 cm
 • Капацитет на главниот дел од ранецот: 20 литри
Затвори

Omni Pillow – 3 во 1 перница за патување со мемори пена

2,990.00 ден
 • Димензии на перницата за врат: 24 x 24 x 14 cm
 • Димензии на двојната перница: 26 x 14 x 8 cm
 • Димензии на перницата за во кревет: 52 x 28 x 4 cm
 • 100% мемори пена
-10%
Затвори

Silver Mask – заштитна маска N99

1,990.00 ден 1,790.00 ден
Иновативна маска за дишење, наменета против загадување, полен и бактерии, со ненадмината удобност и уникатен дизајн. Заборавете на белите хируршки
Hot
Затвори

Travel Kit – сет од 6 шишенца за патување

1,090.00 ден
Сет од 3 силиконски шишенца од по 60 ml и 3 трансапрентни шишенца од по 15 ml кои се наменети
Затвори

Крпа (60×120 cm)

1,290.00 ден
 • Изработка: микрофибер, 85% полиестер, 15% полиамид
 • Димензии кога е распространета: 60 cm x 120 cm x 0.2 cm
 • Димензии на затворена кутија: 13 cm x 13 cm x 5 cm
-33%
Затвори

Подлога за јога и фитнес

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • Димензии кога е спакувана: 11 cm x 33 cm
 • Димензии кога е распространета: 61 cm x 182 cm
 • Дебелина: 2 mm
 • Приодна гума, PVC Free, Latex Free
Затвори

Четка за заби (со вградена и заменлива паста)

990.00 ден
 • Димензии кога е отворена: 9cm x 4cm x 4cm
 • Димензии кога е затворена: 16.2cm x 4cm x 4cm