Showing 1–12 of 16 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Тегет
Лимон зелена
Сива
Црвена
Затвори

Ashland-шише за вода 720ml

1,350.00 ден
Дизајнирано според патентираната AUTOSPOUT® технологија на Contigo, која овозможува лесна употреба со една рака. Притиснете го AUTOSPOUT® копчето и шишето
Неон розева
Сина
Затвори

Autospout Chug – шише за вода (720мл)

1,390.00 ден
Новото шише за вода Autospout Chug, има капацитет од 720 мл и обезбедува висок поголем проток на вода. Широкиот отвор
Затвори

Byron 24-термос 720ml (gunmetal)

1,990.00 ден
Byron е термос којшто се состои од цврст и вакуумски двоен ѕид, за консумирање на топли пијалоци (кој ја одржува
Лимон зелена
Сина
Затвори

Cortland-шише за вода

1,350.00 ден
Дизајнирано според патентираната AUTOSPOUT® технологија на Contigo, која овозможува лесна употреба. Загарантирана 100% заштита од протекување, клип за полесен транспорт,
Виолетова
Розева
Затвори

Courtney – шише за вода (590ml)

1,350.00 ден
Шишето за вода има капцитет од 590 ml и содржи AUTOSEAL® технологија. Значи, само го притискате копчето за да се

Devon-Шише за вода 650ml

1,190.00 ден
Devon шишето за вода е изработено според AUTOSPOUT® техннологија и е опремено со копче кое го контролира отворот на шишето
Затвори

Glaze Silver – термос

1,990.00 ден
Glaze термосот е наменет за сите кои сакаат класично искуство при пиењето на течноста од керамички производ, а притоа сакаат
Затвори

Kangaroo Shake&Go FIT – шејкер (720ml)

1,490.00 ден
Најновиот шејкер Kangaroo Shake&Go FIT има капацитет од 720мл. и има вграден оддел во кој може да носите клучеви, идентификациони
Тиркизна
Црвена
Затвори

Pinnacle – термос (300мл)

1,690.00 ден
Pinnacle е најмалиот „придружник“ за патување од фамилијата термоси, направен од нерѓосувачки челик и капацитет од 300 мл. AUTOSEAL® технологијата
-45%
Затвори

Purity-стаклено шише за вода (590мл)

1,790.00 ден 990.00 ден
Новото стаклено шише за вода е идеално за сите оние кои сакаат хидратација со елиминација на пластиката и на шишињата
Неон розева
Сина
Црна
Затвори

Shake&Go fit – шејкер (650ml)

1,290.00 ден
Нова, подобрена верзија на шишето Shake&Go Fit изработено од Tritan кој не прима миризби. Shake&Go™ шишето е со уникатно кружно
Неон розева
Црна
Затвори

Shake&Go Fit-шејкер (590ml)

590.00 ден
Shake&Go™ шишето е со уникатно кружно дно, што овозможува целосно мешање на протеински напитоци и шејкови. На дното се наоѓа