Showing 1–12 of 83 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Затвори

Baltic

165,460.00 ден232,514.00 ден
Структурата на оваа софа е исполнета со полиестерска смола и двојна лежалка од 8 mm, а наслонот од софата е
Затвори

Bergere

161,686.00 ден
Структурата на оваа фотелја е исполнета со полиуретнаска пена, со густина 21P. Седиштето е исполнето со полиуретанска пена со густина
New
Затвори

Bristol

46,227.00 ден178,014.00 ден
Софата Bristol е специфична по урбаниот стил, елегнцијата која ја носи со себе, а се карактеризира и со суштински дизајн,