Showing 1–12 of 51 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Angelo – апарат за филтер кафе

1,890.00 ден
Љубителите на кафето знаат дека нема ништо што може да го надмине вкусот на свежо вареното кафе. Токму апаратот за

Antonio – апарат за правење пенливо млеко

1,990.00 ден
Апарат кој благодарение на иновативниот механизам на центрифугирање, млекото (без разлика дали е топло или ладно) го претвора во пенлив

Aperto – 5 во 1 отворач на капачиња

590.00 ден
5 во 1 отворач на капачиња од шишиња, конзерви и слично, вклучувајќи ги и капачињата од теглите кои се на
Затвори

Bivita – тегла за одгледување на никулци

1,495.00 ден
Bivita е тегла специјализирана за одгледување на никулци, со вградена вентилација и циркулација на воздух на основата кои овозможуваат совршени

Brunch – сад за путер

990.00 ден
Сад за путер изработен од постава од нерѓосувачки челик и поклопец од SAN пластика, која има фантастичен финиш со сјај

Brunch- Корпа за леб

1,490.00 ден
Димензии: 33,5 см x 15,0 см x 11,5 см
Затвори

Cameri – отворач за вино

1,190.00 ден
Отворач за вино изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со чија помош ќе ги отстраните дури и цврстите плути на шишето
New
Затвори

Concisco- Налепници на капсули за кафе

690.00 ден
  • Ø 3.6 cm
  • изработени од не'рѓосувачки челик
 
New
Затвори

CONSCIO- Сет од 8 капсули за кафе

1,689.00 ден
-Направени од не'рѓосувачки челик -Можат да се мијат во машина за садови
New
Затвори

DIEGO- Преса за кафе

2,359.00 ден
  • Висина: 16.5 cm
  • Ширина: 10.3 cm
  • Материјал: Високо квалитетен не'рѓосувачки челик
  • Капацитет: 600 ml
Затвори

Duo – алатка за сечење на јајца

990.00 ден
Модерна алатка за сечење на јајца, изработена од висококвалитетен нерѓосувачки метал. Специфична е по својата двојна функција односно две облика

Emilio – апарат за еспресо

1,490.00 ден2,190.00 ден
Апарат за еспресо, со чија помош ќе направите превкусно и ароматично кафе за кратко време, во домашни услови. Апаратот е