Showing 1–12 of 63 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Затвори

Aqua-држач на чаши

730.00 ден
држач за чаши 2472,0500 Направен е од пластика, така обработена да создаде три-димензионален ефект. Произведено во Италија.
New
Затвори

Bimbi – подметач за на маса

149.00 ден
Hello! е низа од животни: слон, жирафа, лав, мајмун, змија и зебра. On the road!го илустрираат концептот на патување во
Бела
Крем
Сива
Затвори

Casa – Корпа за веш

4,490.00 ден
Ninfea laundry holder- Корпа за нечисти алишта Корпата има хармонична смирувачка линија која ќе се вклопи во секој ентериер. Со
New
Зелена
Портокалова
Сина
Затвори

Centerpiece – сад за овошје

1,990.00 ден
Прекрасен декоративен сад наменет за сервирање на овошје, со бела боја на надворешната страна и три разни бои на внатрешната
New
Затвори

Chop&Store – сечило и сад за зеленчук

1,390.00 ден
Мануелното сечило за зеленчук Chop&Store е особено лесно за користење благодарение на големата рачка за лесна контрола. Chop&Store е безбеден
New
Затвори

Click&Fresh – тегли за складирање

690.00 ден990.00 ден
Click&Fresh се квадратни  тегли во четири големини. Благодарение на капакот, теглите се херметички затворени и ја зачувуваат свежината на храната
Затвори

Cruet – сет за масло, оцет, сол и пипер

3,490.00 ден
Стаклен сет кој се состои од садови-диспензери за масло и оцет, како и за сол и пипер. Секое од нив
New
Бела
Транспарентна
Црна
Затвори

Cuvee – универзален држач за шишиња вино

2,490.00 ден
Универзален држач т.е. решетка за шишиња вино со многу елегантен и рафиниран дизајн, со оригинална форма. Изработен е од акрилен
New
Бела
Жолта
Зелена
Розева
Сина
Црна
Затвори

Eco Mask – заштитна маска со филтер

690.00 ден
Eco Mask -еколошка заштитна маска за повеќе употреби. Произведено во Италија. Во Eco Mask се користени иновативни пластични материјали кои
New
Окер
Крем
Сина
Затвори

Ecobag – торба за пазарење

1,390.00 ден
Разновидните и шарени торби Ecobag  се максимално еколошки, затоа што се направени од 100% рециклиран пост-потрошувачки и 100% рециклирачки материјал.
New
Затвори

Fashion&Go – торба за ладење на храна

1,490.00 ден
Елегантна и функционална, термичката торба поседува највисоки перформанси за ладење на храна или пијалоци, но и што се однесува до
New
Сива
Црна
Затвори

Fashion&Go – торба/ранец за ладење на храна

1,990.00 ден
Елегантна и функционална, термичката торба (или ранец) поседува највисоки перформанси за ладење на храна или пијалоци, но и што се