Showing 1–12 of 183 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Затвори

2-in-1 Measuring Jug – мерилка

990.00 ден
 • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Adjustable Rolling Pin-сукало со наврти во боја

1,990.00 ден
 • материјал на изработка: дрвено сукало
 • начин на одржување: сукалото се чисти со мокра крпа, дисковите во машина за садови
 • безбедно за користење, BPA Free
Затвори

BarWise – компактен отворач на тапи

2,990.00 ден
 • Димензии: H12.7 x W5.7 x D7 cm
 • Се мие рачно.
Затвори

BarWise – сет од 2 затворачи за шишиња

990.00 ден
 • Димензии: H21.6 x W10 x D2.6 cm
 • Се мие и суши рачно.
Затвори

BladeBrush-четка за миење прибор за јадење

590.00 ден
 • Димензии: 8 x 7.6 x 5.2 cm
 • Одржување: рачно миење
New
Затвори

Blomsterberg Pincet 35 cm – фаќалка

890.00 ден
Blomsterberg Pincet е погодна алатка што може да се користи и за готвење и за превртувањ на палачинки на скара
-20%
Bloom - сад за готвење на пареа
Затвори

Bloom – сад за готвење на пареа

990.00 ден 790.00 ден
 • Материјал: висока квалитетна пластика и ногарки од силикон
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free

Bloom Duo Folding Steamer Basket – сад за готвење на пареа

990.00 ден 790.00 ден
Најздравиот и највкусниот начин на готвење. Кога сакате храната да зачува повеќе хранливи материи, тогаш време е за Bloom –
Бела
Црна
Затвори

Bread Bin – кутија за леб

3,990.00 ден
 • Материјал: метал и бамбусово дрво
 • Димензии: 35.5 x 21.5 x 17.8 cm
 • Одржување: телото на кутијата се чисти рачно со влажна крпа, а капакот (делот со даската) се чисти рачно со сува крпа.
Светло зелена
Темно сива
Затвори

Brush-up-четка за миење чаши

590.00 ден
 • Димензии: 8 x 8 x 14.2 cm
 • Одржување: рачно миење
Светло зелена
Сива
Затвори

C-pump-пумпа за сапун

990.00 ден
 • Димензии: 8.5 x 8.5 x 19 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
-40%
Sky Edition
Светло зелена
Сива
Затвори

Caddy – организер за во кујна

1,490.00 ден 890.00 ден
 • Димензии: 20 x 13.5 x 11.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови