Showing 1–12 of 15 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

-30%
Корална
Розева
Сина
Темно зелена
Темно розева
Затвори

Elton – шише за вода (500 мл)

690.00 ден990.00 ден
Ако мислевте дека совршено шише со вода не постои, размислете повторно. Елтон има 3 во 1 капак со „притисок“, „секогаш
Зелена
Сина
Затвори

Elton – шише за вода (750мл)

1,090.00 ден
Ако мислевте дека совршено шише со вода не постои, размислете повторно. Елтон има 3 во 1 капак со „притисок“, „секогаш
Портокалова
Сина
Затвори

Elton Insulated – термос (750мл)

1,990.00 ден
Термосот Elton овозможува 100% заштита од истекување на течноста. Елтон има 3 во 1 капак со „притисок“, „секогаш отворена“ и
Сина
Црна
Затвори

Etna Grip – термос 500ml

1,890.00 ден
Термосот Etna Grip овозможува 100% заштита од истекување на течноста – притиснете го копчето за да се напиете и притинете
New
Затвори

Kambukka Bora – сад за храна

2,190.00 ден2,490.00 ден
Нема сомнение дека ја сакате храната. Но, се обложуваме дека ручекот ќе го сакате уште повеќе кога е спакуван во
-30%
Затвори

Lagoon – термос (400мл)

1,790.00 ден 1,253.00 ден
Термосот Lagoon овозможува 100% заштита од истекување на течноста – Изработен од вакумски изолиран ѕид од 18/8 нерѓосувачки метал и
New
Зелена
Лимон зелена
Затвори

Lagoon – шише за вода (750 мл)

1,249.00 ден
Кога станува збор за шишето Lagoon, она што го гледате е она што го добивате: дизајнирано шише со вода што
HotNew
Виолетова
Зелена
Неон розева
Портокалова
Светло зелена
Сина
Затвори

Lagoon – шише за деца (400 мл)

899.00 ден
Пиењето од Lagoon шишето е загарантирана забава за децата додека конзумираат течност. Шишето е направено од висококвалитетна пластика – Tritan,
New
Виолетова
Зелена
Затвори

Lagoon – шише за деца (500 мл)

990.00 ден
Пиењето од Lagoon шишето е загарантирана забава за децата додека конзумираат течност. Шишето е направено од висококвалитетна пластика – Tritan,
-30%
Зелена
Розева
Затвори

Lagoon Insulated – термос 750 Ml

2,090.00 ден 1,463.00 ден
Lagoon Insulated 750 ml  ги одржува вашите пијалоци  ладни до 24 часа, за да можете да пиете освежителен пијалок на
-30%
Затвори

Lagoon Insulated Stainless Steel – термос

1,253.00 ден1,463.00 ден
Lagoon Insulated  ги одржува вашите пијалоци  ладни до 24 часа, за да можете да пиете освежителен пијалок на работа, да
New
Бела
Минт зелена
Розева
Затвори

Olympus – термос (300 мл)

1,249.00 ден
Термосот Olympus овозможува 100% заштита од истекување на течноста – притиснете го копчето за да се напиете и притинете го