Showing 1–12 of 67 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Air mousepad with 5W wireless charging and USB – подлога за глувче

1,999.00 ден
Вклучувајќи 1,5м кабел. Влез: 5V / 1A; Излез 5V / 1A; Безжичен излез: 5V / 1A 5W.
Тегет
Црвена
Црна
Затвори

Backpack – ранец

690.00 ден
Класичен ранец со 3 прегради со патенти. Идеалн за секојдневно носење. Димензии: 14,8 x 34 x 43,9 см
Затвори

Bamboo X double speaker – безжичен звучник

3,490.00 ден
Овој одржлив звучник комбинира неверојатно искуство со звук со стилски дизајн изработен од издржливи материјали. Куќиштето е направено од издржлив

BBM – безжичен звучник

990.00 ден 693.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00
-12%
Зелена
Светло сина
Затвори

Boom eco – термос

899.00 ден 790.00 ден
 • Капацитет од 225 ml
 • Дизајнирано по највисоки еколошки стандарди, со цел да може да биде рециклирано на крајот од својата употреба
 • За таа цел не е искористен никаков лепак ниту боја.
 • Отпорно на протекување
 • Димензии: 17.2 x 7.0
Сива
Темно сива
Темно сина
Затвори

Classic two tone backpack – ранец

499.00 ден
Компактен и лесен стандарден мал ранец за секојдневни патувања. Со лесен патент на предниот џеб, тој е вашиот идеален патнички
Зелена
Сина
Црвена
Црна
Затвори

Cooler – торба за ладење на храна

780.00 ден
 • Голем простор
 • Силни рачки за носење
 • PEVA поставка која обезбедува истекувањето да остане исклучиво во внатрешноста на ладилникот
 • 100% PVC Free
 • Капацитет од 5,7L
 • Димензии: 24.0 x 13.0 x 22.0
Затвори

Excalibur – нож

890.00 ден
 • 4 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 1.7 x 2.7 x 10.4
Затвори

Excalibur – сет од алатки

1,490.00 ден
 • 10 функции
 • Ултра силна алатка
 • Со висококвалитетна торбичка
 • Димензии: 2.7 x 3.0 x 11.2