Showing 1–12 of 355 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Затвори

Adorata – приврзок

2,490.00 ден
 • stainless steel
 • crystals
 • clip & mix
 • димензии: 26/40/8 mm
Бела
Кафеава
Песок
Затвори

Alabastro – вазна/свеќник

1,290.00 ден
Атрактивен свеќник/вазна, кој има мултифункционална употреба, со една цел – пријатна, топла атмосфера и карактер во вашиот дом. Извонреден дизајн
Sold out
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – длабок сад за салата

890.00 ден
 • Материјал: полу транспарентно стакло
 • Димензии: 220/110/220 mm
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – сад за салати

1,190.00 ден
 • Материјал: полу транспарентно стакло
 • Димензии: 280/90/280 mm
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – сад за сервирање

870.00 ден2,190.00 ден
Садот за сервирање Alabastro е изработен од полу транспарентно стакло, во две различни варијанти: бела или беж. Истовремено, белиот сад
Бела
Песок
Затвори

Alabastro – чинија

1,290.00 ден1,495.00 ден
Кружната чинија за сервирање Alabastro е изработена од полу транспарентно стакло, во беж или бела боја. Самиот дизајн има некои
Sold out
Затвори

Alabastro 13 – сад за сервирање

499.00 ден
Садот за сервирање Alabastro е изработен од полу транспарентно стакло, во беж боја. Самиот дизајн има некои смирувачки тонови, што

Alba – алка

2,190.00 ден 1,862.00 ден
 • stainless steel
 • rose gold-colored ion plating
 • cut crystals
 • димензии: 180/6 / 11 mm

Alba – обетки

1,890.00 ден 1,607.00 ден
 • stainless steel
 • rose gold-colored ion plating
 • cut crystals
 • димензии: 11/27 / 12mm
Кафеава
Песок
Затвори

Albastro – овална чинија за сервирање

890.00 ден1,290.00 ден
Овалната чинија за сервирање Alabastro е изработена од полу транспарентно стакло, во беж или кафеава боја. Самиот дизајн има некои
New
Затвори

Aletta – алка

1,190.00 ден
 • stainless steel
 • Half-barrette with cut crystals
 • Димензии: 160/6 / 1mm
Затвори

Alexia – алка

4,990.00 ден
 • stainless steel
 • glass stones, mother of pearl, crystals
 • димензии: 185/4/13 mm
 • сет со ланче, обетки и прстен