Showing all 10 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Затвори

Acquamarina

7,990.00 ден
Код: 40314.39.000 – сина боја Код: 40314.10.000 – тортора Столица со висок наслон и раконаслони, која може да се постави
Затвори

Atlantico

19,013.00 ден
Рамката на лежалката е направена од полипропилен со UV адитиви, кој е рамномерно обоен. Просторот за лежење е прекриен во
Затвори

Darsena

6,990.00 ден
Столица со висок наслон и раконаслони, која може да се постави на 4 позиции. Направена од комплетно обоен фиберглас полипропилен,
Затвори

Net Relax

7,184.00 ден
Кодови за столици: 40327.00.000 – бела боја 40327.04.000 – тиркизна боја 40327.56.000 – сенф боја Кодови за перничиња: 36327.00.043 –
Затвори

Omega

13,752.00 ден
Лежалка без раконаслони, во бела боја. Рамката на лежалката е направена од полипропилен со UV адитиви, кој е рамномерно обоен.
Затвори

Pop

3,556.00 ден
Масичка направена од комплетно обоен фиберглас полипропилен, со UV адитиви. Бел, мат финиш. Димензија: Достапна е во следните бои: бела,
Затвори

Spritz

4,971.00 ден
Код: 40058.10.000 – тортора Код: 40058.39.000 – сина боја Кружна маса со три ногарки, со двојна варијанта што се однесува
Затвори

Step

4,971.00 ден
Код: 40056.39.000 – сина боја Код: 40056.00.000 – бела боја Кружна маса со три ногарки, со двојна варијанта што се
Затвори

Tavolino Aria 100

6,168.00 ден
Маса изработена од комплетно обоен полипропилен, со UV адитиви. Има нелизгачки ногарки. Димензија: Достапна е во следните бои: бела, антрацит,
Затвори

Zac classic

4,136.00 ден
Столица на склопување, направена од целосно обоен фиберглас полипропилен, со UV адитиви. Со нелизгачки ногарки и мат финиш. Димензија: Достапна