Showing 1–12 of 221 results

Show sidebar

Active filters

AERO TAE_130X130
Close

AERO TAE_130X130

98,985.00 ден
AERO TAE_220X106
Close

AERO TAE_220X106

148,478.00 ден
AR-црвено портокалова
BI-бела
BL-сина
GA-антрацит
GC-светло сива
MA-кафеава
NE-црна
RO-црвена
SA-песок
VS-зелена
Close

Ara 310

4,709.00 ден
AR-црвено портокалова
BI-бела
BL-сина
GA-антрацит
GC-светло сива
MA-кафеава
NE-црна
RO-црвена
SA-песок
VS-зелена
Close

Ara 315

6,067.00 ден
Close

ARK

83,499.00 ден
Чисти и строги во дизајнот на проектот, но разновидни во неговите различни апликации. Исто како најдобрите дизајнери на денешницата. Arki
Close

ARKD139

91,482.00 ден
ARKD159
Close

ARKD159

107,367.00 ден
Close

Arki-Stool ARKW6

19,158.00 ден
Шанк столицата Arki ја задржува традицијата и уметноста на класичниот модел, на најфункционален начин. Шанк столицата има четири дрвени ногарки
Close

ARKW

91,402.00 ден
Arod 500
Close

Arod 500

12,772.00 ден
Arod столицата е достапна во две варијанти: метална санка или со централна база. Хромираното ABS (пластично) седиште исто така е
AN-антрацит
AZ1-азурна
BI-бела
BL2-темно сина
FR-избелен јасен
GC-светло сива
MC-коњак
MO-махагони
N1-даб/јасен/бука/орев
RA-розева
RB-црвена
VE1-светло зелена
VE2-темно зелена
Close

Babila 2700

15,886.00 ден
Babila 2700 е столица која е способна да ја искомбинира традицијата со иновација, современост и голема агилност. Целосно е изработена
Close

Babila 2702/A

15,007.00 ден
Шанк столица изработена од јасеново дрво со екстремно лесен изглед. Содржи алуминиумска подлога која се прелева, за потпирање на нозете,