Showing 1–12 of 41 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

New
Затвори

Allrounder cross – ташна

1,790.00 ден2,090.00 ден
 • Апсолутно тренди изглед
 • Отстранлив, прилагодлив каиш за рамо со прицврстена кука
 • 2 рачки за носење
 • Отворање со ZIP и интегрирана метална рамка
 • 2 џебови однадвор
 • 3 џебови и еден затворен џеб одвнатре
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, водоотпорен
New
Затвори

Allrounder L – торба

2,390.00 ден2,690.00 ден
 • Моделирано по традиционалната лекарска торба
 • Современото толкување на подвижноста!
 • Отворањето вклучува прицврстување и интегрирана метална заграда
 • 6 внатрешни џебови за практично складирање
 • Врвка за носење со потпирачи за поддршка на рамото
 • 2 рачки за носење со зафат
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Allrounder M – торба

2,090.00 ден2,990.00 ден
 • Моделирано по традиционалната лекарска торба
 • Современото толкување на подвижноста!
 • Поморски изглед
 • Отворањето вклучува прицврстување и интегрирана метална заграда
 • 6 внатрешни џебови за практично складирање
 • Врвка за носење со потпирачи за поддршка на рамото
 • 2 рачки за носење со зафат
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Allrounder M kids – торба за деца

2,090.00 ден
 • Многу простор и шест внатрешни џебови за сите омилени предмети
 • Големо и практично отвор
 • Многу удобно! Две ленти за носење и прерамка на рамото
 • Ременот на задната страна може да се прикачи на рачките на сите колички за патувања
 • Со неверојатно кул везен мотив на надворешниот џеб
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода

Allrounder R – ташна/ранец

2,690.00 ден
 • Ткаено со три пати повеќе фини нишки, овој материјал има особено софистициран и уникатен изглед
 • Пространа главна преграда
 • Голем отвор со интегрирани метални рамки
 • 3 џебови и 1 затворен џеб одвнатре
 • 2 џебови и 1 патент џеб однадвор
 • 2 рачки за носење
 • Прилагодливи рачки за рамо
 • Материјал: полиместер со врвен квалитет, отпорен на вода
Sold outNew
Тегет
Црна
Затвори

Allrounder trolley – торба/количка

4,890.00 ден
 • The classic on wheels
 • Голем ZIP патент и интегрирана метална рамка
 • 6 прегради одвнатре
 • 2 џебови однадвор
 • 2 подложни рачки за носење
 • 2 тркала
 • Телескопска рачка со двојно прилагодување
 • Основни заштитници за незгоден терен
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Baby organizer – торба за количка за бебе

4,290.00 ден
 • Мултифункционална торба
 • Голем отвор и цврста подлога
 • Две рачки за носење со шарен дизајн
 • Одвојна лента за рамо со прилагодлива должина
 • Четири џебови однадвор, шест прегради одвнатре
 • Стилски поставата
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Babycase – детски несесер

1,790.00 ден
 • Два засебни џебови за креми, цуцла и друго
 • Внатрешна еластична лента за чување на бебешки марамчиња
 • Голем џеб за пелени
 • Одделна подлога што може да се пере
 • Одделна торбичка со стегање за чување на валкана облека
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на вода
New
Затвори

Backpack kids – детски ранец

1,790.00 ден
 • Совршен ранец за деца!
 • Пространа главна преграда. Плус: надворешен простор за шише за пиење
 • Ергономски подвижни ленти што можат да се прилагодат
 • Рефлектирачки ленти за подобрена безбедност
 • Плоча за името во внатрешноста
 • Материјал: врвен квалитет, полиестер кој е отпорен на солзи, е отпорен на вода
New
Затвори

Beltbag S – торба за појас

890.00 ден1,790.00 ден
 • Бројни можни комбинации к
 • Големи и мали патенти џебови во предниот дел
 • Мал патент џеб одвнатре,
 • 3 мали прегради однатре
 • Подлога назад за поголема удобност
 • Материјал: висококвалитетен полиестер, отпорен на вода
New
Затвори

Carrybag frame – кошница

2,990.00 ден
 • Апсолутна класика
 • Ткаено со три пати повеќе фини нишки. Овој робустен материјал има особено софистициран и уникатен изглед
 • Цврста алуминиумска рамка
 • Склоплива рачка од мека гума
 • 1 ZIP џеб внатре
 • Цврсто дно
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода
New
Затвори

Case 1 – несесер

490.00 ден
 • Организатор за сите намени за козметика и други мали предмети
 • Отварање со ZIP патент
 • Внатрешна постава
 • Материјал: полиестер со врвен квалитет, отпорен на вода