Showing 1–12 of 21 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

Chef’s knife ZWILLING Pro-нож 26см

9,190.00 ден
Готварскиот нож од колекцијата ZWILLING® Pro има многу намени и сече многу прецизно. Високото ниво на квалитет е постигнато со

Cookware set TWIN Essence-сет од 4пар.

19,980.00 ден
Сет од 4 тенџериња изработени по специјална SIGMA Classic формула која се состои од повеќе слоја и тоа-два изработени од

Cookware set ZWILLLING Joy-сет од 4пар.

14,624.00 ден
Сет од 4 садови за готвење со модерен и безвременски дизајн, со стаклен капак за економично готвење и заштедување на

Fry Pan Madura Plus-нелеплива тава 28см

5,428.00 ден
Алуминиумска, нелеплива тава за пржење, од колекцијата TWIN Madura Plus. Изработена е од четири слојна Duraslide гранитна и нелеплива површина

Frying pan TWIN Choice-нелеплива тава 24см

7,500.00 ден
Специјална Duraslide® Ultra нелеплива тава од колекцијата TWIN Choice. 1. Заоблен раб кој оневозможува капење при оттурање на течноста од

Frying pan ZWILLING Prime-ќерамичка тава

10,990.00 ден
Пригответе ја храната лесно и заштедете енергија со ќерамичката тава од колекцијата ZWILLING® Prime. Изработена е од SIGMA-Clad основа составена

Frying pan ZWILLING Prime-тава

9,420.00 ден
Тава наменета за пржење месо. Изработена е од SIGMA-Clad основа составена од 5 слоја. Двата надворешни слоја се направени од

Frying pan ZWILLING Sol-тава 24см

6,700.00 ден
Нелепливите тави за готвење од колекцијата ZWILLING Sol се изработени од три-слоен материјал за брзо и рамномерно распоредување на топлината

Frying pan ZWILLING Sol-тава 28см

7,560.00 ден
Нелепливите тави за готвење од колекцијата ZWILLING Sol се изработени од три-слоен материјал за брзо и рамномерно распоредување на топлината

Grill pan ZWILLING Plus-грил тава

4,614.00 ден
Со специјалната грил тава од колекцијата ZWILLING® Plus храната ќе биде исто толку вкусна како да сте ја приготвиле на
Sold out
Затвори

Paring knife ZWILLING Pro-нож

4,150.00 ден
Ножот за лупење и декорирање од колекцијата ZWILLING® Pro е повеќенаменска кујнска алатка. Може да се користи за лупење, сецкање

Pasta pot TWIN Specials-тенџере за тестенини 4.5л

6,980.00 ден
Специјално дизајниран сад за готвење на тестенини или зеленчук од колекцијата TWIN Specials. Изработен е од не `рѓосувачки челик и