Создадете уникатен изглед на вашата маса со нашиот асортиман на производи за на маса. Сè што Ви е потребно за следното сервирање на ручек или вечера.

Кај нас ќе го најдете сè она што ќе ја направи вашата маса функционална и со голема доза на естетика. Декоративните садови може да ги употребувате за многу нешта и со нив секогаш ќе имате парче уникатност на масата. Декантерите ќе создадат елегантен и префинет момент кога ќе бидат исполнети со вашиот омилен пијалак. Убаво искомбинираните чаши, чинии и есцајг ќе ја направат вашата маса една целина која ќе сакате што почесто да ја презентирате пред вашите пријатели.

Sozdadete unikaten izgled na vashata masa so nashiot asortiman na proizvodi za na masa. Sè shto Vi e potrebno za slednoto serviranje na ruchek ili vechera.

Kaj nas kje go najdete sè ona shto kje ja napravi vashata masa funkcionalna I so golema doza na estetika. Dekorativnite sadovi mozhe da gi upotrebuvate za mnogu neshta I so niv sekogash kje imate parche umetnost na masata. Dekanterite kje sozdadat elegantin I prefinet moment koga kje bidat ispolneti so vashiot omilen pijalak. Ubavo iskombiniranite chashi, chinii I escajg kje ja napravat vashata masa edna Celina koja kje sakate pochesto da ja prezentirate pred vashite prijateli.

Showing 1–12 of 395 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-30%
Затвори

12pcs dinner knife set QUARDO – сет ножеви

1,990.00 ден 1,393.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 21,5 цм
-30%
Затвори

12pcs soup spoon set QUADRO – сет лажици

990.00 ден 693.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 20 цм.
Sold out
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – длабок сад за салата

890.00 ден
 • Материјал: полу транспарентно стакло
 • Димензии: 220/110/220 mm
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – сад за салати

1,190.00 ден
 • Материјал: полу транспарентно стакло
 • Димензии: 280/90/280 mm
Beige
Бела
Затвори

Alabastro – сад за сервирање

870.00 ден2,190.00 ден
Садот за сервирање Alabastro е изработен од полу транспарентно стакло, во две различни варијанти: бела или беж. Истовремено, белиот сад
Бела
Песок
Затвори

Alabastro – чинија

1,290.00 ден1,495.00 ден
Кружната чинија за сервирање Alabastro е изработена од полу транспарентно стакло, во беж или бела боја. Самиот дизајн има некои

Alabastro 13 – сад за сервирање

499.00 ден
Садот за сервирање Alabastro е изработен од полу транспарентно стакло, во беж боја. Самиот дизајн има некои смирувачки тонови, што
Кафеава
Песок
Затвори

Albastro – овална чинија за сервирање

890.00 ден1,290.00 ден
Овалната чинија за сервирање Alabastro е изработена од полу транспарентно стакло, во беж или кафеава боја. Самиот дизајн има некои
New
Затвори

Ambrogio – сет од 2 чаши и шише за виски

4,990.00 ден
Покажете дека имате вкус со ексклузивниот сет за виски од серијата Ambrogio со кој можете да уживате во вашиот пијалок
Затвори

Angelo – апарат за филтер кафе

1,890.00 ден
Љубителите на кафето знаат дека нема ништо што може да го надмине вкусот на свежо вареното кафе. Токму апаратот за
Затвори

Angelo – соларник

1,190.00 ден
 • Материјал: полиран никел
 • Висина: 7 цм