Нашите чаши за бања се дизајнирани, така што ќе заштедат простор и ќе ја одржуваат чиста и уредна површината создавајќи практична и стилска целина.

Чувајте ја вашата бања чиста и уредна со нашиот голем асортиман на иновативни производи за бања. Заедно споени сочинуваат една практична и стилска целина. Од револуционерна тоалетна четка до паметни решенија за складирање, секој производ има свои уникатни карактеристики. EasyStore се компактни и практични организери за во бања, поделен на неколку различни прегради, со различна форма, големина и длабочина. Овие чаши за четки се дизајнирани, така што ќе заштедат простор и ќе ја одржуваат чиста и уредна површината.

Nashite chashi za banja se dizajnirani, taka shto kje zashtedat proctor I kje ja odrzhuvaat chista I uredna povrshinata sozdavajkji ednna praktichna I stilska Celina.

Cuvajte ja vasata banja cista i uredna so nasiot golem asortiman na inovativni proizvodi za banja. Zaedno spoeni socinuvat edna prakticna i stilska celina. Od revolucionerna toaletna cetka do pametni resenija za skladiranje, sekoj proizvod ima svoi unikatni karakteristiki. EasyStore se kompaktni i prakticni organizeri za vo banja, podelen na nekolku razlicni pregradi, so razlicna forma, golemina i dlabocina. Ovie casi za cetki se dizajnirani, taka sto kje zastedat prostor i kje ja odrzuvaat cista i uredna povrsinata.

Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Светло плава
Сива
Затвори

EasyStore – организер за во бања

1,290.00 ден
  • Димензии: 24.9 x 11.9 x 11.6 cm
  • Одржување: рачно миење
Светло плава
Сива
Затвори
Sold out
Светло плава
Сива
Затвори
Затвори

Zone – сад за четки за заби

890.00 ден
Порцелански сад за чување на четки за заби, со обработка мека на допир. Димензија: D 6,0cm – H 12,2cm.
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone Nova – сад за четки за заби

745.00 ден
Сад за четки за заби изработена од порцелан во мат завршница, која зрачи со луксуз во бањата. Садот е мек
-50%
Тегет
Сива
Сина
Темно сива
Црна
Затвори

Zone nova one – сад за четки за заби

495.00 ден990.00 ден
Сад за четки за заби изработена од порцелан во мат завршница, која зрачи со луксуз во бањата. Садот е мек
-50%
Затвори

Zone Nova Shine – сад за четки за заби

890.00 ден 445.00 ден
Сад за четки за заби направен во сјаен црн финиш, со големина од 10 сантиметри и дијаметар од 8 сантиметри.
-60%
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone soft-сад за четки за заби

316.00 ден790.00 ден
Сад за четки за заби изработен од порцелан – мат Димензии: Дијаметар: 7,5cm Висина 9cm
-60%
Затвори

Zone steel – чаша за четки

990.00 ден 396.00 ден
Сад за чување на четки за заби или друг прибор за орална нега, направен од 18/8 нерѓосувачки челик. Димензии: висина
-30%
Светло сива
Бела
Еукалиптус зелена
Крем
Сива
Затвори

Zone Ume – чаша за четки

623.00 ден890.00 ден
Керамичка чаша за чување на четка за заби. Димензии: дијаметар 8,3 cm; висина 10,3cm