Чувајте ја вашата бања чиста и уредна со нашиот голем асортиман на иновативни производи за бања. Заедно споени сочинуваат една практична и стилска целина. Од револуционерна тоалетна четка до паметни решенија за складирање, секој прозвод има свои уникатни карактеристики. Уредете ја бањата со модерни и современи корпи за отпадоци за бања. Дизајнирани се така што ќе заштедат простор и ќе ја одржуваат чиста и уредна површината, со значително олеснување.

Cuvajte ja vasata banja cista i uredna so nasiot golem asortiman na inovativni proizvodi za banja. Zaedno spoeni socinuvaat edna prakticna i stilska celina. Od revolucionerna toaletna cetka do pametni resenija za skladiranje, sekoj proizvod ima svoi unikatni karakteristiki.

Uredete ja banjata so moderni i sovremeni korpi za otpadoci. Dizajnirani se taka shto kje zastedat prostor i kje ja odrzuvaat cista i uredna povrsinata, so znacitelno olesnuvanje.

Showing all 5 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-29%
Песок
Розева
Сива
Црна
Затвори

Galzone – Корпа за отпадоци

1,190.00 ден 849.00 ден
Метална корпа за отпадоци. Димензии: D=17cm H=26,5cm; 3l
-29%
Светло плава
Сива
Затвори

Split – корпа за отпадоци

1,390.00 ден 990.00 ден
  • Димензии: 21 x 21 x 28 цм
  • Одржување: се чисти рачно
Затвори

Split™ 6 Steel Recycler Bin – канта за отпадоци

3,490.00 ден
  • Материјал: нерѓосувачки челик
  • Димензии: 27 x 28.4 x 18cm
Sold out
Тегет
Розева
Сива
Затвори

Zone nova one – корпа за отпадоци

4,390.00 ден
Корпа за во бања изработена од ABS-пластика – обработка мека на допир. Димензии: Диjаметар: 23cm Висина: 29cm Капацитет: 5l
Бела
Еукалиптус зелена
Сива
Црна
Затвори

Zone Ume – корпа за отпадоци

3,990.00 ден
Корпа за во бања изработена од ABS-пластика – обработка мека на допир. Димензии: диjаметар 19,5 cm; висина 22cm Капацитет: 4l