Showing all 4 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Светло сива
Бела
Затвори

Zone – ѕидно огледало

6,990.00 ден
Со својот минималистички стил и флексибилната употреба, ѕидното огледало се вклопува буквално секаде! Куката која се наоѓа на задниот дел
New
Светло сива
Бела
Црна
Затвори

Zone – Огледало

2,950.00 ден
Бања, спална соба, детска соба, ходник – ова прекрасно огледало е прекрасен додаток речиси за секоја соба во домот. Неговата
Sold outNew
Бела
Црна
Затвори

Zone – огледало (в:12,5 cm)

1,890.00 ден
Елегантно огледало за на маса или наткасна, со можност за одредување на најперфектниот агол во даден момент, за многу полесно

Zone – Огледало со активација на светло на допир

5,900.00 ден
Стилско, практично и функционално огледало, за на маса или наткасна, со функција на зголемување x5 пати. Покрај тоа, на самото