Чувајте ја вашата бања чиста и уредна со нашиот голем асортиман на иновативни производи за бања. Заедно споени сочинуваат една практична и стилска целина. Од револуционерна тоалетна четка до паметни решенија за складирање, секој прозвод има свои уникатни карактеристики. Одличен додаток се и пешкирите кои се направени од 100% памук. Нашите пешкири се достапни во различни димензии и бои.

Cuvajte ja vasata banja cista i uredna so nasiot golem asortiman na inovativni proizvodi za banja. Zaedno spoeni socinuvaat edna prakticna i stilska celina. Od revolucionerna toaletna cetka do pametni resenija za skladiranje, sekoj proizvod ima svoi unikatni karakteristiki. Odlicen dodatok se i peskirite koi se napraveni od 100% pamuk, vo razlicni dimenzii i boi.

Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Бела
Петролеј
Затвори

Södahl Comfort Organic – крпа (40×60 cm)

449.00 ден
Крпите припаѓаат на Södahl Comfort Organic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока
New
Бела
Петролеј
Затвори

Södahl Comfort Organic – крпа (50×100 cm)

790.00 ден
Крпите припаѓаат на Södahl Comfort Organic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока
New
Бела
Петролеј
Затвори

Södahl Comfort Organic – крпа (70×140 cm)

1,290.00 ден
Крпите припаѓаат на Södahl Comfort Organic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока
Бела
Минт зелена
Петролеј
Светло сина
Сива
Темно сива
Црна
Затвори

Zone Classic – крпа (140×70 cm)

990.00 ден
Крпите припаѓаат на Zone Classic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока апсорпција
New
Антрацит
Светло сива
Тегет
Бела
Минт зелена
Петролеј
Портокалова
Розева
Светло сина
Сива
Темно розева
Темно сива
Црна
Затвори

Zone Classic – крпа (30×30 cm)

249.00 ден
Крпите припаѓаат на Zone Classic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока апсорпција
Бела
Минт зелена
Петролеј
Светло сина
Сива
Темно сива
Црна
Затвори

Zone Classic – крпа (50×100 cm)

595.00 ден
Крпите припаѓаат на Zone Classic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока апсорпција
Бела
Минт зелена
Петролеј
Светло сина
Сива
Темно сива
Црна
Затвори

Zone Classic – крпа (50×70 cm)

490.00 ден
Крпите припаѓаат на Zone Classic колекцијата, модели кои ја задржуваат традиционалната форма како и порано, со разни бои, висока апсорпција
New
Светло сива
Бела
Крем
Сива
Затвори

Zone Inu – крпа 140х70 cm

1,299.00 ден
Колекцијата Inu на Zone Denmark вклучува крпи со ултра мек, софистициран дизајн на кои се врежани дискретни квадратчиња на едната
New
Светло сива
Бела
Крем
Сива
Затвори

Zone Inu – крпа 50х70cm

595.00 ден
Колекцијата Inu на Zone Denmark вклучува крпи со ултра мек, софистициран дизајн на кои се врежани дискретни квадратчиња на едната
Бела
Кафеава
Крем
Темно сива
Затвори

Zone Prime – пешкир 100×50см

790.00 ден
Крпа за во бања, изработена од 100% памук. Димензии: Должина: 100 cm Ширина: 50 cm
Бела
Портокалова
Сива
Темно сива
Затвори

Zone Prime – пешкир 140×70см

1,290.00 ден
Крпа за во бања, изработена од 100% памук. Димензии: Должина: 140 cm Ширина: 70 cm

Крпа (60×120 cm)

1,290.00 ден
  • Изработка: микрофибер, 85% полиестер, 15% полиамид
  • Димензии кога е распространета: 60 cm x 120 cm x 0.2 cm
  • Димензии на затворена кутија: 13 cm x 13 cm x 5 cm