Чувајте ја вашата бања чиста и уредна со нашиот голем асортиман на иновативни производи за бања. Заедно споени сочинуваат една практична и стилска целина. Од револуционерна тоалетна четка до паметни решенија за складирање, секој производ има свои уникатни карактеристики. Модерните садови за сапун се есенцијален производ за секоја бања. Изработени од керамика, порцелан или пластика, со иновативен дизајн за поголема хигиена.

Cuvajte ja vasata banja cista i uredna so nasiot golem asortiman na inovativni proizvodi za banja. Zaedno spoeni socinuvaat edna prakticna i stilska celina. Od revoluvionerna toaletna cetka do pametni resenija za skladiranje, sekoj proizvod ima svoi unikatni karakteristiki. Modernite sadovi za sapun se esencijalen proizvod za sekoja banja. Izraboteni od kermika, porcelan ili plastika, so inovativen dizajn za pogolema higiena.

Showing 1–12 of 13 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Sky Edition
Црна
Затвори

Presto – хигиенски сад за сапун

990.00 ден
  • Димензии: 14.6 x 7.3 x 7.3 cm
  • Капацитет: 250 ml
  • Рачно се мие.
Светло плава
Сива
Затвори

Slim – пумпа за сапун

990.00 ден
  • Димензии: 14.1 x 6.2 x 9.1 цм
  • Одржување: се чисти рачно
Светло плава
Сива
Затвори

Slim – сад за сапун

490.00 ден
  • Димензии: 8.4 x 7.1 x 3.6 цм
  • Одржување: се чисти рачно
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone Nova – сад за сапун

745.00 ден
Порцелански, мат сад за чување на сапун. Садот има висина од 2,5 cm и дијаметар од 11 cm.
Тегет
Петрол зелена
Сива
Сина
Темно сива
Затвори

Zone Nova One – сад за сапун

745.00 ден
Порцелански, мат сад за чување на сапун. Садот има висина од 2,5 cm и дијаметар од 11 cm.
Тегет
Бела
Сива
Сина
Темно сива
Црна
Затвори

Zone Nova One – сад за течен сапун

2,190.00 ден
Пумпа за сапун изработена од порцелан во мат завршница, која зрачи со луксуз во бањата. Садот е мек на допир,

Zone Nova Shine – сад за течен сапун

1,490.00 ден
Садот за течен сапун е направен во сјаен црн финиш и има капацитет од 0,25l. Садот има висина од 11,5
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone Nova – сад за течен сапун

1,290.00 ден
Пумпа за сапун изработена од порцелан во мат завршница, која зрачи со луксуз во бањата. Садот е мек на допир,
Петрол зелена
Сиво зелена
Затвори

Zone soft – сад за сапун

790.00 ден
Сад за сапун изработен од порцелан-мат Димензии: Должина: 13см Висина: 2см Ширина: 11см
Светло сива
Еукалиптус зелена
Крем
Затвори

Zone Ume – сад за сапун

790.00 ден
Садот за сапун од колекцијата Zone Ume има прекрасна површина со мек допир и практични жлебови за исцедување на вишокот