Showing 1–12 of 33 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-40%
Затвори

Angelo – апарат за филтер кафе

1,890.00 ден 1,134.00 ден
Љубителите на кафето знаат дека нема ништо што може да го надмине вкусот на свежо вареното кафе. Токму апаратот за
Затвори

Antonio – апарат за правење пенливо млеко

1,990.00 ден
Апарат кој благодарение на иновативниот механизам на центрифугирање, млекото (без разлика дали е топло или ладно) го претвора во пенлив
Затвори

Armonia – чајник

1,490.00 ден
Стаклен чајник со капацитет од 1,2L, изработен од боросиликатно стакло кое е отпорно на високи температури, до 100°C. Станува збор
Затвори

Bangle – сет од 2 садови

2,990.00 ден
 • Материјал: рачно боено стакло
 • Димензии: дијаметар 9 cm
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
Затвори

Bangle – чајник

5,990.00 ден
 • Материјал: рачно боено стакло
 • Димензии: висина 13 cm; ширина 24.5 cm
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Claudio – ѓезве

1,395.00 ден 698.00 ден
 • Изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик
 • Погодно за кафе и за подготовка на пенливо млеко
 • Соодветно за употреба на електрични, плински, индукциски и витро керамички релни
 • Капацитет од 300 ml
New
Затвори

Concisco- Налепници на капсули за кафе

690.00 ден
 • Ø 3.6 cm
 • изработени од не'рѓосувачки челик
 
New
Затвори

CONSCIO- Сет од 8 капсули за кафе

1,689.00 ден
-Направени од не'рѓосувачки челик -Можат да се мијат во машина за садови

Deco – сет од 2 садови

2,390.00 ден
 • Материјал: рачно боено порцелан
 • Димензии: дијаметар 9 cm
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Deco – чајник

3,990.00 ден
 • Материјал: порцелан
 • Димензии: висина 13 cm; ширина 24.5 cm
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
New
Затвори

DIEGO- Преса за кафе

2,359.00 ден
 • Висина: 16.5 cm
 • Ширина: 10.3 cm
 • Материјал: Високо квалитетен не'рѓосувачки челик
 • Капацитет: 600 ml
Затвори

Dine Creamer-бокалче за млеко 0.15л

590.00 ден
 • Материјал: порцелан
 • Одржување: се мие во машина за садови