Showing all 9 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Buns&Baos – сад за готвење над пареа

1,490.00 ден
Сад за готвење над пареа, специјално дизајниран за подготовка на познатите Buns&Baos. Може да се користи за подготовка на мини
-45%
Затвори

Collapsible steamer – готвач за над пареа

1,800.00 ден 990.00 ден
Готвење над пареа за брзи и здрави оброци. Дизајн лесен за користење: вградени рачки за дополнителна безбедност, се склопува за
Затвори

Leo steam & strain – сад за готвење на пареа

1,690.00 ден
Материјал: силикон Одржување: се мие во машина за садови Внатрешни димензии: 24 x 24 x 5 см Надворешни димензии: 30,5
-44%
Светло зелена
Сива
Затвори

Lotus Plus-сад за готвење на пареа

899.00 ден 499.00 ден
  • Материјал: висока квалитетна пластика и ногарки од силикон
  • Одржување: се мие во машина за садови
  • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Nest™ Steam – сет за готвење над пареа

990.00 ден
  • Димензии: 15.5 x 13 x 8 цм
  • Одржување: се мие во машина за садови
  • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Steam Case with tray – сад за готвење на пареа

1,990.00 ден
Готвењето над пареа во силиконски сад е спој на традиција и иновативност. Никогаш не би сонувале да направите толку многу

Steamer – сад за готвење на пареа

1,890.00 ден
Готвењето над пареа во силиконски сад е спој на традиција и иновативност. Дизајн стар со векови збогатен со предностите на

Steamer X l- сад за готвење на пареа 275мм

2,390.00 ден 1,195.00 ден
Готвењето над пареа во силиконски сад е спој на традиција и иновативност. Дизајн стар со векови збогатен со предностите на
-35%
Затвори

Vitala – сад за готвење на пареа

1,890.00 ден 1,229.00 ден
Сад за готвење на пареа за здрава храна, полна со витамини и богат вкус! Со помош на овој практичен сад