Луксузни стаклени чаши чиј впечаток е софистициран и елегантен. Тие се подеднакво совршени за прослави на отворено или елегантни средби внатре во домот. Направени од рачно фарбано стакло, секоја со посебен дезен, создаваат софистициран елегантен впечаток во вашето опкружување. Сетoвите од стаклени чаши се идеални за послужување на вино, коктели, аперитиви или одредени десерти. Луксузно инспирирани од класиката, чашите се достапни и во зелена, сина, розе и бисерна боја. Чашите се спакувани и претставуваат идеален подарок. Природната тежина и квалитетот на рачно изработеното стакло се споени заедно за да се добие луксузниот изглед. Одлични за посебни пригоди и секојдневна употреба.

Lusuzni stakleni casi cij vpecatok e sofisticiran i eleganten. Tie se podednakvo sovrseni za proslavi na otvoreno ili elegantni sredbi vnatre vo domot. Napraveni od racno farbano staklo, sekoja so poseben dezen, sozdavaat sofisticiran eleganten vpecatok vo naseto opkruzuvanje. Setovite od stakleni casi se idealni za posluzuvanje na vino, kokteli, aperitivi ili odredeni deserti. Luksuzno inspirirani od klasikata, casite se dostapni i vo zelena, sina, roze i biserna boja. Casite se spakuvani i pretstavuvaat idealen podarok. Prirodnata tezina i kvalitetot na racno izrabotenoto staklo se spoeni zaedno za da se dobie luksuzniot izgled. Odlicni za posebni prigodi i sekojdnevna upotreba.

Прикажувам 1–12 од 94 резултати

Show sidebar

Bambini – детска чаша (крокодил)

149 ден

Bambini – детска чаша (панда)

149 ден

Bambini – детска чаша (фламинго)

149 ден

Bambini – детска чаша-сет

412 ден599 ден

Bambini – детска шолја (крокодил)

293 ден

Bambini – капаче за чаша (фламинго)

275 ден

Brunelli – сет од 12 чаши

4.118 ден

Brunelli – сет од 12 чаши за вода

3.143 ден

Brunelli – сет од 2 чаши за црвено вино, 740 ml.

1.090 ден

Cheers – чаша за коњак

499 ден

COLORATA Drinking glass 280 ml – Чаша

161 ден220 ден

COLORATA Drinking glass 330 ml red – Чаша

161 ден