Mr&Mrs креираа мириси за текстил кои ќе ја создадат вашата мирисна уникатност. Со нив ќе станете препознатливи и специфични.

Тимот на Mr&Мrs разви нова технологија со која ѝ излегуваат во пресрет на желбата за убав мирис на облеката после перењето.
Четирите внимателно комбинирани парфеми создаваат чувство на чистота и свежина. Имаат смирувачки ефект и се приказна сама за себе на која не ѝ треба продолжение.

За дополнителна мекост Mr&Mrs создадоа концентриран омекнувач за алишта. Тој е без мирис и e со неутрална рН вредност со што се избегнува иритирањето на кожата. Произведен од нетоксични суровини од кои над 90% се биоразградливи ја прави облеката полесна за пеглање и ѝ ја дава мекоста која ја посакувате.

Благодарејќи ѝ на уникатната формула, новата Laundry Collection е погодна за сите видови на ткаенини, бои и програми за перење.

Mr&Mrs kreiraa mirisi za tekstil koi kje ja sozdadat vashata mirisna unikatnost. So niv kje stanete prepoznatlivi I specifichni.

Timot na Mr&Mrs razvi nova tehnologija so koja I izgleguvaat vo presret na zhelbata za ubav miris na oblekata posle perenjeto. Chetirite vnimatelno kombinirani parfemi sozdavaat chuvstvo na chistota I svezhina. Imaat smiruvachki efekt I se prikazna sama za  sebe na koja ne I treba prodolzenie.

Za dopolnitelna mekost Mr&Mrs sozdadoa koncentriran omeknuvach za alishta. Toj e bes miris I e so neutralna pH vrednost, so shto se izbegnuva iritiranjeto na kozhata. Proizveden od netoksichni surovini od koi nad 90% se biorazgradlivi ja pravi oblekata polesna za peglanje I I ja dava mekosta koja ja posakuvate. Blagodarejkji I na unikatnata formula, novata Laundry Collection e pogodna za site vidovi na tkaenini, boi I program za perenje.

Showing 1–12 of 17 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Maldivian Breeze)

690.00 ден 590.00 ден
Maldivian Breeze Главни ноти: роза, озон, сандалово дрво Основни ноти: алдехид, цвет од портокал, килибар Површински ноти: јасмин, виолетов цвет,
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Pure Amazon)

690.00 ден 590.00 ден
Pure Amazon Главни ноти: лимон, портокал, мандарина Основни ноти: овошни ноти, роза Површински белешки: кешмеран, сандалово, мошус, килибар, кумарин Спрејот од
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Malaysian Black Tea)

690.00 ден 590.00 ден
Malaysian Black Tea Главни ноти: лаванда, кардамон, тимус Основни ноти: црн чај, цимет, артемизија Површински ноти: кумарин, ванила, сандалово дрво, мошус
New
Затвори

Concentrated laundry perfume 250 ml – концентриран парфем за во машина за перење (comfort woody)

599.00 ден
• спецификации: контритиран парфем за перење • количина: 250 мл • мирис: comfort woody

Concentrated laundry perfume 250 ml – концентриран парфем за во машина за перење (cotton bouquet)

599.00 ден
• спецификации: контритиран парфем за перење • количина: 250 мл • мирис: cotton bouquet

Concentrated laundry perfume 250 ml – концентриран парфем за во машина за перење (iris fiorentino)

599.00 ден
• спецификации: контритиран парфем за перење • количина: 250 мл • мирис: ирис фиорентино
New
Затвори

Concentrated laundry perfume 250 ml – концентриран парфем за во машина за перење (white lily)

599.00 ден
• спецификации: контритиран парфем за перење • количина: 250 мл • мирис: white lily
New
Затвори

Fragrance tag beige – освежувач за гардеробер (comfort woody)

349.00 ден
• димензија: 8 x 15 см • боја: беж • мирис: comfort woody
New
Затвори

Fragrance tag blue – освежувач за гардеробер (cotton bouquet)

349.00 ден
• димензија: 8 x 15 см • боја: сина • мирис: cotton bouquet
New
Затвори

Fragrance tag pink – освежувач за гардеробер (iris fiorentino)

349.00 ден
• димензија: 8 x 15 см • боја: розова • мирис: iris fiorentino
New
Затвори

Fragrance tag white – освежувач за гардеробер (white lily)

349.00 ден
• димензија: 8 x 15 см • боја: бела • мирис: white lily
New
Затвори

Laundry Perfume BIDOSE – концентриран парфем за во машина за перење

69.00 ден
онцентриран парфем наменет за перење на алишта, погоден за сите видови на ткаенини, бои на алишта и за сите програми