Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Duo – алатка за сечење на јајца

990.00 ден
Модерна алатка за сечење на јајца, изработена од висококвалитетен нерѓосувачки метал. Специфична е по својата двојна функција односно две облика
New
Затвори

Egg Poacher – силиконски сад за јајца

595.00 ден990.00 ден
Силиконски сад за подготовка на јајца, направен од 100% платина и е BPA Free. Едноставно, ставете го силиконскиот сад на
Затвори

Eggi – сечило за јајца

790.00 ден
Со EGGI можете да исечете тврдо варени јајца на половина, шестини и секако на мали вкусни парчиња. Детали: за сечење
Затвори

Elevate Egg – спатула

649.00 ден
  • Димензии: H31 x W6.2 x D2 cm
  • Безбедна за миење во машина за садови
  • BPA Free

Froach Pods – сет за подготовка на поширани јајца

790.00 ден
  • Димензии: H 4.4 x W 9.9 x D 11.8cm
  • Функционира со нелепливи тави.
-17%
Затвори

Kit 2 Ovo – модли за јајца

1,190.00 ден 990.00 ден
Испробајте ги двете достапни форми и додадете различни состојки за да направите вксуни јајца. Без разлика дали ќе го приготвите