Мултифункционални рендиња со највисок квалитет. Сечилата од  не’рѓосувачки челик ќе бидат секогаш спремни најпрецизно да ја завршат својата задача.

Рендањето на храната повеќе нема да ви претставува проблем.
Рендињата на BergHOFF и JosephJoseph ќе бидат тука да ви помогнат во реализирањето на вашата идеа за следното јадење. Најлесно изрендан  пармезан со кој ќе го збогатите вкусот на храната и зеленчук кој ќе биде идентичен за беспрекорен изглед на сервираниот ручек или вечера.

Multifunkcionalni rendinja so najvisok kvalitet. Sechilata od ne’rgjosuvachki chelik kje bidat sekogash spremni najprecizno da ja zavrshat svojata zadacha.

Rendanjeto na hranta povekje nema da vi pretstavuva problem. Rendinjata na BergHOFF I JoshepJoseph kje bidat tuka da vi pomognat vo realiziranjeto na vashata idea za slednoto jadenje. Najlesno izrendan parmezan so koj kje go zbogatite vkusot na hranata I zelenchuk koj kje bide identichen za besprekoren izgled na serviraniot ruchek ili vechera.

Showing all 12 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Essentials – ренде (24цм)

690.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Димензии: 12,5 х 16 х 24 цм.

Essentials 4-side grater – ренде (18,5 см)

398.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 6 x 8,5 x 18,5 см

Funktion – сечило за зеленчук

1,950.00 ден
Сечило за сецкање на зеленчук, изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Комплетот доаѓа со 5 различни видови на сечила (3 од
New
Затвори

Funktion ренде 20cm

349.00 ден
Компактно ренде изработено е 18/10 нерѓосувачки челик е еден од најпотребните производи во секоја кујна.
Затвори

Handi-Grate – повеќенаменско ренде

999.00 ден
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Handi-zest – ренде

999.00 ден
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
New
Затвори

Multi-Grate Paddle Grater – ренде

990.00 ден
Безбедно за користење, BPA Free
Затвори

Pecorino – ротирачко ренде со 3 дела

2,430.00 ден
Ротирачко ренде изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик и пластика, со 3 разни додатоци за три различни начини на рендање на
Затвори

Prism-ренде со сад

1,490.00 ден
 • Димензија: 15.5 x 19 x 5.5 цм
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free

Violino- ренде

5,750.00 ден
 • BPA Free
 • Должина: 43,2 см x 12,6 см x 8,2cm
 • Материјал: високо квалитетен не'рѓосувачки челик/пластика
 • Држач за безбедно сечење