Голем избор на производи за складирање на храна. Со нив храната ќе биде заштитена, лесно достапна и пред се’ свежа подолг период.

Сетови од 3 кутии чијшто механизам е лесен за монтирање под полиците и овозможува да ја складирате храната во просторот којшто е неискористен. Кутии за леб со капак кој воедно е и даска за сечење и садови за путер. Сетови за складирање кои не протекуваат, не пропуштаат воздух. Истите може да се користат и во микробранова печка и се BPA Free.

Golem izbor na proizvodi za skladiranje na hrana. So niv hranata kje bide zashtitena, lesno dostapna I pred se’ svezha podolg period.

Setovi od 3 kutii chijshto mehanizam e lessen za montiranje pod policite I ovozmozuva da ja skladirate hranata vo prostorot kojshto e neiskoriste. Kutii za leb so kapak, koj voedno e I daska za sechenje. Sadovi za puter. Setovi za  koi ne protekuvaat I ne propustaat vozduh. Istite mozhe da se koristat I vo mikrobranova pechka I se BPA Free.

Showing 1–12 of 25 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Sold out
Бела
Црна
Затвори

Bread Bin – кутија за леб

3,990.00 ден
  • Материјал: метал и бамбусово дрво
  • Димензии: 35.5 x 21.5 x 17.8 cm
  • Одржување: телото на кутијата се чисти рачно со влажна крпа, а капакот (делот со даската) се чисти рачно со сува крпа.
Затвори

Bread Bin – кутија за леб

2,990.00 ден
Димензии: 45,3 x 27,8 x в: 17,9 cm
Затвори

Brunch – сад за путер

990.00 ден
Сад за путер изработен од постава од нерѓосувачки челик и поклопец од SAN пластика, која има фантастичен финиш со сјај

Brunch- Корпа за леб

1,490.00 ден
Димензии: 33,5 см x 15,0 см x 11,5 см
New
Затвори

Click&Fresh – тегли за складирање

690.00 ден990.00 ден
Click&Fresh се квадратни  тегли во четири големини. Благодарение на капакот, теглите се херметички затворени и ја зачувуваат свежината на храната
New
Затвори

CupboardStore 3×1.3L Food Storage Set – Кутии за храна

2,090.00 ден
Димензии: 11 x 33 x 19.5 cm Капацитет: 1.3 ml
New
Затвори

CupboardStore 3×900 ml Food Storage Set – Кутии за храна

1,890.00 ден
Димензии: 11 x 33 x 19.5 cm Капацитет: 900ml
New
Бела
Транспарентна
Црна
Затвори

Cuvee – универзален држач за шишиња вино

2,490.00 ден
Универзален држач т.е. решетка за шишиња вино со многу елегантен и рафиниран дизајн, со оригинална форма. Изработен е од акрилен

Gusto – сад за путер

990.00 ден
Шармантен сад наменет за сервирање и складирање на путер. Се состои од црна чинија и стаклено покривач. Димензии: 7 x
Затвори

Guzzini – сад за путер

790.00 ден
Елегантен сад наменет за складирање на путер, со многу практичен дизајн. Совршените димензии го прават лесен за употреба и за
Бела
Сива
Затвори

HOLD&ROLL – Количка за организирање

3,990.00 ден
Количка за организирање која се состои од 3 дела, кои можат да функционираат и одвоено, поставени на 4 тркала. Тркалата