Кај нас ќе најдете сетови за масло и оцет и единечни шишиња кои ќе ја збогатат трпезата со уникатен стил. Вистински eye-catchers!
Наша препорака:
Firenze.  Поставете ја вашата трпеза со вкус и стил, со помош на сет изработен од стаклени садови, поставени на дрвена подлога. Садовите имаат специфична форма, која неодоливо потсеќа на формата на сијалиците, што додава уште поголем шарм!
Orbit. Стаклен сет којшто содржи два своевидни глобуса. Двете комори се направени од стакло, при што едната има капацитет од 60мл, а другата 140мл.

Kaj nas kje najdete setovi za maslo I ocet I edinechni shishinja koi kje ja zbogatat trpezata so unikaten stil. Vistinski eye-catchers!
Nasha preporaka:
Firenze. Postavete ja vashata trpeza so vkus I stil so pomosh na set izraboten od stakleni sadovi, postaveni na drvena podloga. Sadovite imaat specificna forma, koja neodolivo potsekja na formata na sijalicite, shto dodava ushte pogolem sharm!
Orbit. Staklen set kojshto sodrzhi dva svoevidni globusa. Dvete komori se napraveni od staklo pri shto ednata ima kapacitet od 60ml, a drugata 140 ml.

Showing 1–12 of 13 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Cruet – сет за масло, оцет, сол и пипер

3,490.00 ден
Стаклен сет кој се состои од садови-диспензери за масло и оцет, како и за сол и пипер. Секое од нив
Затвори

Cucina – сет за оцет и масло

690.00 ден
Сет од две шишиња наменети за масло и оцет, кој доаѓа заедно со две капачиња за подобра заштита. Едно шише
New
Затвори

Cucina 2in1 – шише за масло и оцет

790.00 ден
Преубавата рачна изработка на шишето за  оцет / масло од серијата CUCINA е вистинска eye-catcher.  Ова шише е апсолутно must-have.
Затвори

Essentials – шише за масло

790.00 ден
Шише за масло, со капацитет од 380мл, направено од порцелан. Висината на шишето е 22,5 см, а ширината 8 см.
Затвори

Essentials – шише за оцет

790.00 ден
Шише за оцет, со капацитет од 370мл, направено од порцелан. Висината на шишето е 20,5 см, а ширината 8 см.
Затвори

Firenze – сет за масло и оцет

1,690.00 ден
Поставете ја вашата трпеза со вкус и стил, со помош на сетот за масло и оцет, изработен од стаклени садови,
-50%
Затвори

Leo – сад за масло

1,190.00 ден 595.00 ден
  • Материјали: 18/10 нерѓосувачки метал, боросиликатно стакло, полипропилен и силикон
  • Одржување: се мие во машина за садови
  • Димензии: 9,5 х 9,5 х 24 цм

Orbit – сет за масло и оцет

1,190.00 ден
Orbit е стилски, стаклен сет којшто содржи два своевидни глобуса наменети за масло и оцет. Направени се од стакло, а

Orbit 2.0 – сет за масло и оцет

1,190.00 ден
Orbit е стилски, стаклен сет којшто содржи два своевидни глобуса наменети за масло и оцет. Двете комори се направени од
New
Бела
Црвена
Затвори

Perfect Dressing – шише за масло и оцет

790.00 ден
Ергономска форма на шишето ќе Ви овозможи поголема стабилност при ракувањето, а горниот дел ќе се погрижи за поголема чистота

Serve – сет за оцет и масло

2,490.00 ден
  • Материјал: рачна изработка на сткало
  • Димензии: висина 17цм; ширина 15цм; длабочина 8,5цм
  • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Serve – шише за масло/оцет

1,990.00 ден
  • Материјал: рачна изработка на сткало
  • Димензии: висина 23цм; ширина 8цм; капацитет 300мл
  • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа