Showing 1–12 of 167 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

3 во 1 – острач за ножеви

790.00 ден 595.00 ден
Острач кој содржи три нивоа: дијамантска површина, која всушност најпрво ги измазнува оштетените ножеви и ги подготвува за острење, подоцна
New
Затвори

A simple mess – вазна

1,990.00 ден3,950.00 ден
Декоративна вазна со скандинавски шмек, изработена од стакло, со бели кружни фигури на самиот дезен, кои всушност се неизбежен дел
New
Зелена
Сина
Затвори

Bitz – длабок сад

2,990.00 ден
Длабок сад за сервирање изработен од порцелан, која може да биде во магична и сјајна сина или зелена боја од
New
Зелена
Розева
Темно сина
Затвори

Bitz – чинија

3,990.00 ден
Чинија за сервирање изработена од порцелан, која може да биде во магично сина или зелена боја. Прекрасни нијанси кои константно
New
Затвори

Blomsterberg – сет за декорација на торти

1,190.00 ден
Декорирајте ги разните десерти со помош на сетот од 18 алатки за обликување и украсување на храна. Тие се специјално
New
Затвори

Blomsterberg Tyllesaet – 24 делен сет за декорирање

990.00 ден
24 делови за декорирање со кои имате милион начини како да го украсите следниот десерт.
New
Затвори

Blomsterbergs – инфраред термометар

2,950.00 ден
Термометар со инфраред технологија, наменет за прецизно мерење на температурата на површина од -50°C до  250°C , за помалку од
New
Затвори

Blomsterbergs – кеси за шприц (50п.)

390.00 ден
Кеси за шприц наменети за декорирање на слатки и десерти. Тие се хигиенски и удобни за употреба. Сетот вклучува 50
New
Затвори

Blomsterbergs – подигнат сад за торта

1,790.00 ден
Порцелански сад наменет за сервирање на торти и колачи, подигнат на ниво, за уште поубава и поелегантна визуелна презентација. Има
New
Затвори

Blomsterbergs – сад за готвење (1L)

1,190.00 ден
Сад за готвење со капацитет од 1 литар, изработен од нерѓосувачки челик. Има дијаметар од 14 cm. Во целата своја
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 садови за сервирање

790.00 ден
Сет од 4 порцелански садови наменети за сервирање на сосови или некои видови на десерти, со должина од 13 cm.
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 стаклени садови за сервирање

690.00 ден
Сет од 4 стаклени садови наменети за сервирање на разни сосови или десерти, со дијаметар од 8 cm и висина