Showing 1–12 of 107 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

New
Затвори

2 in 1 LunchBag To Go – торба за пренос на храна

1,290.00 ден
Торба за носење храна која можете да ја носите на два различни начини: како торба или ранец! Високо отпорена и
-17%
Затвори

Bagels-модли за подготовка на крофни х6

1,190.00 ден 990.00 ден
Откријте го најлесниот начин за подготвување на домашни крофни и ѓевреци. Сетот содржи 6 модли.

Baking sheet-подлога за печење

990.00 ден
Флексибилна и нелеплива подлога за печење, која многу лесно се употребува и лесно и брзо се складира. 100% е изработена
New
Затвори

Basics To Go – сет прибор од 3 парчиња

790.00 ден
Комплет од 3 парчиња компактен прибор за јадење од не’рѓосувачки челик совршен за јадење во движење. Силиконската лента го чува
Зелена
Црвена
Затвори

Batter Shaker – шејкер за течни смеси

1,490.00 ден
Шејкер за подготовка на течни смеси за палачинки/ вафли или лесни кремови на брз и лесен начин, без неред. Илустрирани
Затвори

Big Muffin Cups-модли х6

449.00 ден
6 големи, нелепливи модли за мафини кои може да се искористат повеќе пати. висина 50мм капацитет 200мл
New
Корална
Тиркиз
Затвори

Bottle To Go – шише

1,190.00 ден
Шише со капацитет од 600 ml изработено од висококвалитетно стакло и заштитено со гумена кутија. Додедена е и рачка за

Bread maker-сад за печење

1,890.00 ден
Сад за подготвување на леб во домашни услови, изработен од 100% платинест силикон, кој е BPA Free. Едноставно, со овој
Sold out
Затвори

Brush – четка 45 mm

320.00 ден
Четка за премачкување и потпомагање во процесот на готвење, изработена од платинест силикон, кој е BPA Free. Хигиенска е, безбедна
Затвори

Brush – четка за размачкување 35мм

299.00 ден
Четка за премачкување и потпомагање во процесот на готвење, изработена од платинест силикон, кој е BPA Free. Хигиенска е, безбедна
Затвори

Buns&Baos – сад за готвење над пареа

1,490.00 ден
Сад за готвење над пареа, специјално дизајниран за подготовка на познатите Buns&Baos. Може да се користи за подготовка на мини

Burger bread – 4 модли за сендвичи

590.00 ден
Силиконска модла со одлична форма за хамбургери. Вклучува 4 модли, рецепти за леб за сендвичи и трикови за декорација на