Од садови за складирање и чистење до држачи за прибор, секој производ во нашиот асортиман нуди практично и уредно решение за вашите потреби за складирање. Со иновативниот и модерен изглед, совршено ја надополнуваат вашата кујна. Заштедете на простор и олеснете си ја работата во кујна, со што ќе добиете стилско и функционално решение. Иновативниот дизајн овозможува најминимално заземање на просторот, со акцент на примарната функционалност – уредно складирање на едно место!

Покрај организери и сетови за во кујна, не изостануваат и садовите за складирање на храна. Идеални за пакување на вашиот ручек или на храната која сте ја подготвиле за пикник. Секако тие се карактеризираат со 100% заштита од протекување и BPA Free.

Od sadovi za skladiranje i cistenje do drzaci za pribor, sekoj proizvod vo nasiot asortiman nudi prakticno i uredno resenie za vasite potrebi za skladiranje. So inovativniot i moderen izgled, sovrseno ja nadopolnuvaat vasata kujna. Zashtedete na prostor i olesnete si ja rabotata vo kujna, so shto kje dobiete stilsko i funkcionalno resenie. Inovativniot dizajn ovozmozuva najminimalno zazemanje na prostorot, so akcent na primarnata funkcionalnost – uredno skladiranje na edno mesto.

Pokraj organizeri i setovi za vo kujna, ne izostanuvaat i sadovite za skladiranje na hrana. Idealni za pakuvanje na vasiot rucek ili na hranata koja ste ja podgotvile za piknik. Sekako tie se karakteriziraat so 100% zastita od protekuvanje i BPA Free.

Showing 1–12 of 60 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

BladeBrush-четка за миење прибор за јадење

590.00 ден
 • Димензии: 8 x 7.6 x 5.2 cm
 • Одржување: рачно миење
Светло зелена
Темно сива
Затвори

Brush-up-четка за миење чаши

590.00 ден
 • Димензии: 8 x 8 x 14.2 cm
 • Одржување: рачно миење
Светло зелена
Сива
Затвори

C-pump-пумпа за сапун

990.00 ден
 • Димензии: 8.5 x 8.5 x 19 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
-40%
Sky Edition
Светло зелена
Сива
Затвори

Caddy – организер за во кујна

1,490.00 ден 890.00 ден
 • Димензии: 20 x 13.5 x 11.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
-30%
Затвори

Caddy Plus – држач за во кујна (сив)

1,790.00 ден 1,253.00 ден
Организирајте ги сите важни работи за миење со овој стилски и мошне практичен оргранизер. Главен оддел за складирање на големо
Sold out
Светло зелена
Сива
Затвори

Caddy™ Tower – организер за во кујна

1,350.00 ден
 • Димензии: 18.3 x 11.9 x 19.9 cm
 • Одржување: рачно чистење
New
Затвори

Clean Tech scrubber – сет од 2 четки

390.00 ден
Едната страна од овој флексибилен чистач има фини влакна за нежни задачи за чистење, додека другата има груби влакна за
Затвори

CleanTech – четка

490.00 ден
Овие иновативни чистачи се одликуваат со напредни полимерни влакната кои брзо се исцедуваат и сушат, се издржливи и флексибилни за
-44%
Бела
Сива
Затвори

Connect – цедач за садови

2,490.00 ден 1,390.00 ден
 • Димензии: 44.5 x 29 x 10.5 cm
Бела
Сребрена
Затвори

CounterStore – сад за кујнски прибор

2,490.00 ден
 • Одржување: Организерот се чисти со сува крпа Даската за сечење може да се мие во машина за садови
New
Затвори

CupboardStore – кујнска фиока-организер

990.00 ден
Кујнска фиока-организер, која ќе ви помогне да имате поуреден и поорганизиран кујнски елемент, искористувајќи го секој простор од истиот. Иновативниот

CupboardStore – сет од 4 држачи за капак

790.00 ден
Сет од 4 поединечни држачи наменети за капаците од тенџерињата или тавите, а се монтира на внатрешноста од кујнската врата.