Најразличен асортиман на производи за вас и вашиот дом. Квалитет, функционалност, иновација и дизајн се главни карактеристики на секој производ поединечно.
Дизајнерски и екстремно иновативни канти за отпадоци со повеќе делови за селектирање на отпад и
филтер кој се бори против непријатните мириси. Маски против загадување со највисоки европски стандарди (FFP2 и N95).
Маските се специјално направени да ве заштитат од PM2,5 и PM10 честичките, а воедно ја почитуваат и
европската регулатива EN 149:2001 + A1:2009 која се однесува на уредите за заштита со респираторните проблеми т.е. дишењето.
Внимателно изработени уникатни привезоци за клучеви, елегантни рамки за слики кои се чувари на
посебните моменти од минатото, вазни кои на просторот му даваат беспрекорна убавина и кои секогаш предизвикуваат
пријатно чувство кога се искомбинирани со вашето омилено цвеќе.Najrazlicen asortiman na proizvodi za vas i vasiot dom. Kvalitet, funkcionalnost, inovacija i dizajn se glavni karakteristiki na sekoj proizvod poedinecno.
Dizajnerski i ekstremno inovativni kanti za otpadoci so povekje delovi za selektirawe na otpad i
filter koj se bori protiv neprijatnite mirisi. Maski protiv zagaduvanje so najvisoki evropski standardi (FFP2 i N95).
Maskite se specijalno napraveni da ve zastitat od PM2,5 i PM10 cestickite, a voedno ja pocituvaat i evropskata regulativa
EN 149:2001 + A2:2009 koja se odnesuva na uredite za zastita so respiratornite problemi t.e disenjeto.
Vnimatelno izraboteni unikatni privezoci za klucevi, elegantni ramki za sliki koi se cuvari na posebnite momenti od minatoto,
vazni koi na prostorot mu davaat besprekorna ubavina i koi sekoga[ predizvikuvaat prijatno cuvstvo koga se iskombinirani
so vaseto omileno cvekje.

Showing 1–12 of 246 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

365 – магнетен календар

1,790.00 ден
Магнетен календар изработен од цврста и истрајна ABS пластика, кој буквално ќе го употребувате засекогаш! Станува збор за паметен часовник,
New
Затвори

A simple mess – вазна

1,990.00 ден3,950.00 ден
Декоративна вазна со скандинавски шмек, изработена од стакло, со бели кружни фигури на самиот дезен, кои всушност се неизбежен дел
Бела
Кафеава
Песок
Затвори

Alabastro – вазна/свеќник

1,290.00 ден
Атрактивен свеќник/вазна, кој има мултифункционална употреба, со една цел – пријатна, топла атмосфера и карактер во вашиот дом. Извонреден дизајн
New
Затвори

Analogue Travel Alarm Clock – часовник

790.00 ден
Батериите се вклучени. Материјал: Мат метал и пластика
Затвори

Angelo – приврзок за клучеви

790.00 ден
  • Материјал: полиран никел
  • Должина: 5 цм
Затвори

Aria – џебен дифузер

1,990.00 ден
Било каде и било кога, направете го секојдневенот ритуал за нега на лице. Со помош на Aria, вашата дневна хидратација
Затвори

Aurora – вазна

1,190.00 ден1,890.00 ден
Вазната од колекцијата Aurora е специфична по уникатната рачна изработка и завршницата во златна боја. Со самиот изглед, креира чувство

Ballance ball game

4,490.00 ден
  • Материјал: метал, хром
  • Должина: 16 цм
-30%
Затвори

Balloon – вазна

1,364.00 ден2,490.00 ден
  • Материјал: челик обложен со прав
  • Димензии: S - 20cm L - 22cm
Бела
Песок
Сива
Црвена
Црна
Затвори

Beauty – вазна

1,790.00 ден3,490.00 ден
Вазната од колекцијата Beauty е изработена во песок боја или сива боја, полиран и сјаен финиш, а ја има во
Затвори

Bella – вазна

1,990.00 ден2,990.00 ден
  • Материјал: полиран, нерѓосувачки челик
  • Димензии: S = Ø 16 x 12 (h) cm (отвор 10.4 cm) L = Ø 21 x 15 (h) cm (отвор 13.5 cm)