Од садови за складирање и чистење до држачи за прибор, секој производ во нашиот асортиман нуди практично и уредно решение за вашите потреби за складирање. Со иновативниот и модерен изглед, совршено ја надополнуваат вашата кујна. Заштедете на простор и олеснете си ја работата во кујна, со што ќе добиете стилско и функционално решение. Иновативниот дизајн овозможува најминимално заземање на просторот, со акцент на примарната функционалност – уредно складирање на едно место!

Покрај организери и сетови за во кујна, не изостануваат и садовите за складирање на храна. Идеални за пакување на вашиот ручек или на храната која сте ја подготвиле за пикник. Секако тие се карактеризираат со 100% заштита од протекување и BPA Free.

 

Od sadovi za skladiranje i cistenje do drzaci za pribor, sekoj proizvod vo nasiot asortiman nudi prakticno i uredno resenie za vasite potrebi za skladiranje. So inovativniot i moderen izgled, sovrseno ja nadopolnuvaat vasata kujna. Zashtedete na prostor i olesnete si ja rabotata vo kujna, so shto kje dobiete stilsko i funkcionalno resenie. Inovativniot dizajn ovozmozuva najminimalno zazemanje na prostorot, so akcent na primarnata funkcionalnost – uredno skladiranje na edno mesto.

Pokraj organizeri i setovi za vo kujna, ne izostanuvaat i sadovite za skladiranje na hrana. Idealni za pakuvanje na vasiot rucek ili na hranata koja ste ja podgotvile za piknik. Sekako tie se karakteriziraat so 100% zastita od protekuvanje i BPA Free.

Showing 1–12 of 44 results

Show sidebar

BladeBrush-четка за миење прибор за јадење

590.00 ден 295.00 ден
 • Димензии: 8 x 7.6 x 5.2 cm
 • Одржување: рачно миење
Светло зелена
Темно сива
Close

Brush-up-четка за миење чаши

590.00 ден
 • Димензии: 8 x 8 x 14.2 cm
 • Одржување: рачно миење
Светло зелена
Сива
Close

C-pump-пумпа за сапун

990.00 ден
 • Димензии: 8.5 x 8.5 x 19 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
-39%
Светло зелена
Сива
Close

Caddy

790.00 ден1,290.00 ден
 • Димензии: 20 x 13.5 x 11.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
Sold out
Светло зелена
Сива
Close

Caddy™ Tower – организер за во кујна

1,350.00 ден
 • Димензии: 18.3 x 11.9 x 19.9 cm
 • Одржување: рачно чистење
-45%Hot
Бела
Сива
Close

Connect-цедач за садови

1,090.00 ден1,490.00 ден
 • Димензии: 44.5 x 29 x 10.5 cm
-60%
Бела
Сребрена
Close

CounterStore – сад за кујнски прибор

990.00 ден2,490.00 ден
 • Одржување: Организерот се чисти со сува крпа Даската за сечење може да се мие во машина за садови

CupboardStore – кујнска фиока-организер

990.00 ден
Кујнска фиока-организер, која ќе ви помогне да имате поуреден и поорганизиран кујнски елемент, искористувајќи го секој простор од истиот. Иновативниот

CupboardStore – сет од 4 држачи за капак

790.00 ден
Сет од 4 поединечни држачи наменети за капаците од тенџерињата или тавите, а се монтира на внатрешноста од кујнската врата. 

CupboardStore – фиока-организер за зачини

990.00 ден
Фиока-организер за 7 теглички со зачини, која ќе ви помогне да имате поуреден и поорганизиран кујнски елемент, искористувајќи го секој

CupboardStore Compact – кујнски организер на нивоа (со фиока)

990.00 ден
Организирајте го нередот во вашите кујнски шкафови со практичниот и компактен организатор на нивоа со фиока. Има три нивоа, така

CupboardStore Expandable – кујнски организер на нивоа

1,190.00 ден
Организирајте го нередот во вашите кујнски шкафови со практичниот и компактен организатор на нивоа. Овој организер е специфичен по тоа