Силиконските подлоги за печење и месење се најдобриот начин да ја подготвите идеалната торта, пица, пита или било кој друг вид на храна во домашни услови. Изработени се од 100% платинест силикон и се BPA Free.
Спремањето на јадењето сега оди еден чекор понапред. Со нив никогаш нема да се плашите дали храната ќе се залепи за подлогата. Стотици клиенти секогаш упатуваат позитивни коментари за подлогите. Доколку сте ги пробале сигурно ги знаете нивните предности. Доколку не, време е да ги пробате и да стенете MasterChef.

Silikonskite podlogi za pechenje I mesenje se najdobriot nachin da ja podgotvite idealnata torta, pica, pita ili bilo koj drug vid na hrana vo domashni uslovi. Izravboteni se od 100% platines silicon I se BPA Free.

Spremanjeto na jadenjeto sega odi chekor ponapred. So niv nikogash nema da se plashite dali hranata kje se zalepi za podlogata. Stotici klienti sekogash upatuvaat pozitivni komentari za podlogite. Dokolku ste gi probale sigurno gi znaete nivnite prednosti. Dokolku ne, vreme e da gi probate I da stanete MasterChef.

Showing all 10 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Baking sheet-подлога за печење

990.00 ден
Флексибилна и нелеплива подлога за печење, која многу лесно се употребува и лесно и брзо се складира. 100% е изработена
New
Затвори

Funktion – сет од плоча за пица и даска

1,490.00 ден
Сет од плоча за пица и даска, кои се погодни за употреба во стандардна печка и на скара, до температура

Leo – плоча за пица

1,490.00 ден
Високо квалитетна керамичка плоча за пица, која ја распоредува топлината рамномерно. Ја апсорбира влажноста од тестото, со што се формира
Затвори

Non-spill baking sheet-подлога за печење

990.00 ден
Подлога за печење која не дозволува претекување на смесата/храната и ќе ви овозможи да подготвите превкусни слатки или солени специјалитети.
Затвори

Pizza Mat-Подлога за печење

990.00 ден
Подлога за печење. Димензии: L:400mm W:300mm H:12mm
Затвори

Roll cake mat – подлога за печење

990.00 ден
Подлога за печење која не дозволува претекување на смесата и ќе ви овозможи да подготвите превкусни слатки или солени задоволства.

Roll-up- силиконска подлога за месење

1,390.00 ден
  • Материјал: силикон
  • Димензии: затворена: 38 × 5 × 5 цм отворена: 58 x 38 цм
  • Безбедна за користење, BPA Free
Затвори

Round Pizza Mat-подлога за печење пица

990.00 ден
Тајната е во печењето! Подлогата за пица, благодарение на нејзината микроперфорација дозволува воздухот да циркулира низ дупчињата за да се
Затвори

Silicone Baking Mat – силиконска подлога (40см)

990.00 ден1,290.00 ден
Силиконска облога со нелеплива површина што овозможува тестото да не се лепи додека се обработува. Лесна е за употреба, бидејќи