Showing all 5 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

BBQ gloves – ракавици за скара

1,990.00 ден
Кога станува жешко на скара, се користат црни ракавици за скара направени од висококвалитетен велур! Детали: Велур со висок квалитет

Ron – керамичка скара (33 см)

19,900.00 ден
Материјали: 18/10 нерѓосувачки челик, бамбус, леано железо, керамика Одржување: се препорачува рачно миење Надворешни димензии: 41 x 36 x 57

Ron – керамичка скара (40 см)

34,900.00 ден
Материјали: 18/10 нерѓосувачки челик, бамбус, леано железо, керамика Одржување: се препорачува рачно миење Надворешни димензии: 52 x 54 x 50
New
Затвори

Ron – керамичка скара со печка

69,900.00 ден
  • Материјали: 18/10 нерѓосувачки челик, бамбус, леано железо, керамика
  • Одржување: се чисти рачно
  • Димензии: 135 x 58 x 120 цм
-50%
Бела
Црна
Затвори

Table BBQ – скара

5,995.00 ден11,990.00 ден
  • Материјал: јаглероден челик
  • Одржување: се чисти рачно
  • Дијаметар: 35 цм