Нашиот асортиман на производи за сервирање и прибор за на маса опфаќа секаков прибор и повеќенаменски сетови за сервирање. Сетовите за сервирање се состојат од три или повеќе црни или бели чинии, поставени на подлога од бамбусово дрво. Садовите за овошје се неизоставен дел, направени од нерѓосувачки челик. Гарантирано одличен изглед на овошјето! Секој од производите дава елегантен изглед на масата, а истовремено перфектен декоративен елемент. Лесно се одржуваат и лесни се за носење.

Останатите садови за сервирање се направени со рачна изработка на класично стакло, дизајнирани за послужување на храна за сите пригоди. Подметачите и сетовите за зачини се неизоставен дел од колекцијата, кои заедно прават една совршена целина.

Nashiot asortiman na proizvodi za serviranje i pribor za na masa opfakja sekakov pribor i povekjenamenski setovi za serviranje. Setovite za serviranje se sostojat od tri ili povekje crni ili beli cinii, postaveni na podloga od bambusovo drvo.  Sadovite za ovosje se neizostaven del, napraveni od negjosuvachki celik. Garantirano odlicen izgled na ovosjeto! Sekoj od proizvodite dava eleganten izgled na masata, a istovremeno perfekten dekorativen element. Lesno se odrzuvaat i lesni se za nosenje.

Ostanatite sadovi za serviranje se napraveni so racna izrabotka na klasicno staklo, dizajnirani za posluzuvanje na hrana za site prigodi. Podmetacite i setovite za zacini se izostaven del od kolekcijata, koi zaedno pravat edna sovrsena celina.

Showing 1–12 of 58 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
New
Затвори

Blomsterbergs – подигнат сад за торта

1,790.00 ден
Порцелански сад наменет за сервирање на торти и колачи, подигнат на ниво, за уште поубава и поелегантна визуелна презентација. Има
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 садови за сервирање

790.00 ден
Сет од 4 порцелански садови наменети за сервирање на сосови или некои видови на десерти, со должина од 13 cm.
New
Затвори

Blomsterbergs – сет од 4 стаклени садови за сервирање

690.00 ден
Сет од 4 стаклени садови наменети за сервирање на разни сосови или десерти, со дијаметар од 8 cm и висина
Затвори

Ciao – држач за салфети

790.00 ден
Држач за салфети Ciao – производ во кој формата ја пресретнува функционалноста. Презентирајте ги салфетите на масата во елегантен и
Затвори

Ciao – сад за путер

1,290.00 ден
Садот за путер Ciao е комплетно изработен од транспарентно стакло, па како таков е доста едноставен, но елегантен, функционален и
Затвори

Ciao – чинија за сервирање

1,290.00 ден
Чинијата за сервирање од колекцијата Ciao е целосно изработена од стакло, а нејзината намена е широка: од утринскиот оброк до

Cucina – сад за сервирање на сирење

2,490.00 ден
Сирењето може да биде презентирано на извонреден начин, со помош на садот наменет за негово сервирање. Истиот се состои од
-40%
Затвори

Cucina – сет за сервирање

1,990.00 ден 1,190.00 ден
Сет за сервирање кој се состои од 3 стаклени чинии, поставени на дрвена подлога. Со негова помош создавате стилски шарм
-50%
Кајсија
Сина
Затвори

Cucina – чаша за сладолед

145.00 ден203.00 ден
Практична и стилска, чашата за сладолед доаѓа во два капацитети (360 и 480 ml), а е изработена од стакло. За