Showing all 7 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36
Затвори

Ciao – сет од 4 стаклени сламки со четка за чистење

490.00 ден690.00 ден
Сет од 4 стаклени сламки за консумација на вашиот омилен пијалок, кој доаѓа заедно со четка за чистење на истите.
New
Затвори
Затвори

Future – сад за сламки за во машина за садови

790.00 ден
Ништо не му пречи на повторното уживање во свежо цедени сокови, смути и сл. Детали: За 25 сламки за пиење
New
Затвори

Reusable bamboo drinking straw – сет од 6 дрвени сламки за пиење

249.00 ден
Еко-алтернатива за пластичните сламки за пијалоци  од издржлив и долготраен бамбус. Овие сламки се безбедни да се мијат во машина