Showing 1–12 of 86 results

Show sidebar
Прикажи 9 24 36

Активен филтер

New
Затвори

365 – магнетен календар

1,790.00 ден
Магнетен календар изработен од цврста и истрајна ABS пластика, кој буквално ќе го употребувате засекогаш! Станува збор за паметен часовник,
Затвори

Angelo – приврзок за клучеви

790.00 ден
 • Материјал: полиран никел
 • Должина: 5 цм
Затвори

Angelo – соларник

1,090.00 ден
Соларник во форма на ангел, со новогодишна капа направен од полиран никел. Висина: 7 cm.
Затвори

Angelo – соларник

1,190.00 ден
 • Материјал: полиран никел
 • Висина: 7 цм
Затвори

Ballance ball game

4,490.00 ден
 • Материјал: метал, хром
 • Должина: 16 цм
-30%
Затвори

Balloon – вазна

1,364.00 ден2,490.00 ден
 • Материјал: челик обложен со прав
 • Димензии: S - 20cm L - 22cm
Затвори

Bella – вазна

1,990.00 ден2,990.00 ден
 • Материјал: полиран, нерѓосувачки челик
 • Димензии: S = Ø 16 x 12 (h) cm (отвор 10.4 cm) L = Ø 21 x 15 (h) cm (отвор 13.5 cm)
Sold out
Затвори

Biker – приврзок за клучеви

790.00 ден
 • Материјал: полиран никел
 • Должина: 8.5 цм
Затвори

Blob – сет од 3 чинии

2,290.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Димензии: 14 цм, 17 цм и 23 цм
Затвори

Cara – ѕиден часовник

2,490.00 ден
Ненаметлив ѕиден часовник со дијаметар од 30 cm, во црно-бела боја. Помалку е повеќе: повеќе стил, повеќе естетика и повеќе
Затвори

Chic – рамка за слика

690.00 ден
 • Материјал: хромиран метал и детали од лакирано дрво
 • Димензија: 10 x 15 цм
Затвори

Churchill connoisseur set

5,990.00 ден
 • Материјал: црна кожа и полиран нерѓосувачки челик
 • Димензии: 18 x 10 x 4 цм