PRODUCTS ON SALE

Bordelais Canneles – модла

990.00 ден 495.00 ден
Постигнете професионални резултати со силиконските модли од Lékué Gourmet колекцијата. Една модла содржи 8 калапи. Сервирајте ги чиниите како вистински

Lemon press – алатка за цедење лимон

390.00 ден 195.00 ден
Оваа алатка за цедење лимон ви овозможува цедење и чување на овошејето, без правење на неред. Добивате свеж сок во

Puccini – сет од декантер и 2 чаши за вино

1,990.00 ден 1,390.00 ден
Сетот за вино се состои од две стаклени чаши и декантер, целосно изработени од стакло, со многу елегантен дизајн. Токму

Puccini – сет од 12 чаши за вино и шампањ

4,990.00 ден 2,495.00 ден
Сетот припаѓа на колекцијата Puccini и се состои од 12 ултра елегантни, стаклени чаши. Имено, 4 од нив се наменети

Optic – сет од бокал и 4 чаши

1,490.00 ден 990.00 ден
Сет од стаклен бокал кој доаѓа и со 4 стаклени чаши, со прекрасен дизајн кој сите ќе го обожаваат. Чашите

Cucina – сет за сервирање

1,990.00 ден 1,495.00 ден
Сет за сервирање кој се состои од 3 стаклени чинии, поставени на дрвена подлога. Со негова помош создавате стилски шарм

Limito – сад за сервирање (38,5 cm)

1,490.00 ден 990.00 ден
Вистински магнет за очи на трпезата, со италијански шарм! Садот за сервирање има мека форма, со три еднакви облици за

Limito – сад за сервирање (27.7cm)

1,490.00 ден 990.00 ден
Вистински магнет за очи на трпезата! Садот за сервирање содржи хармонични квадрати, обликувани под агол. Модерен е и стилски, изработен

Eclipse – тава (28 см)

1,780.00 ден 890.00 ден
Тава совршена за здраво готвење, чија основата е дизајнирана за енергетско ефикасно готвење и рамномерна распределба на топлината. Не содржи

Gem – тава за печење

1,190.00 ден 775.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: камена обвивка, нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Одржување: може да се мие во машина за садови

Essentials – нож (16,5 см)

1,390.00 ден 904.00 ден
Материјал: нерѓосувачки челик, дрво Рачка: дрвена Одржување: се препорачува рачно миење Димензии: 16,5 см

Essentials – прибор за јадење (25п.)

2,790.00 ден 2,232.00 ден
Сетот вклучува 25 парчиња, односно по 6 големи виљушки, големи лажици, големи ножеиви и мали лажички. Материјал: нерѓосувачки челик Надворешен

Essentials 4-side grater – ренде (18,5 см)

398.00 ден 199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 6 x 8,5 x 18,5 см

Essentials 3-side grater – ренде (21 см)

398.00 ден 199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 10 x 10 x 21 см

Icon – рефил со мирис

690.00 ден1,990.00 ден
Рефил кој се употребува како додаток за шишето Icon со соодветниот капацитет. Имено, рефилот може да биде со капацитет од:
-30%
Графит
Сребрена
Close

Index large – сет од 4 даски за сечење

3,990.00 ден 2,793.00 ден
Index™ е сет којасодржи 4 даски на кои е наведена нивната намена. Сите даски имаат не лизгачка подлога и краеви
-30%
Светло зелена
Сива
Close

Flume small-цедач за чаши

990.00 ден 690.00 ден
 • Димензии: 31 x 31 x 1cm

BarWise – сет од 2 затворачи за шишиња

890.00 ден 690.00 ден
 • Димензии: H21.6 x W10 x D2.6 cm
 • Се мие и суши рачно.

Flip-up – цедач за чинии

1,490.00 ден 990.00 ден
 • Димензии: H2.4 x W40 x D31.9 cm
 • Се мие и суши рачно.

Index – сет од даски и нож

3,990.00 ден 2,490.00 ден
 • Димензии: кутија за чување на даските: 33.6 x 33.6 x 22.5 cm
 • Одржување: кутија за чување на даските: се чисти рачно со влажна крпа даските се мијат во машина за садови ножот се мие рачно и се препорачува да се исуши веднаш
 • Безбедни за користење, BPA Free

Villa – украс

1,190.00 ден 595.00 ден
Украс во кафеава боја, дел до колекцијата Look Out. Спакуван во украсна кутија, што го прави идеален за подарок. Димензии:

KJ – кутија за складирање

345.00 ден745.00 ден
Керамичка кутија за складирање на храна. Достапна во три димензии со три различни натписи. Мала (лук – garlic) висина 16

Zone Classic – пешкир 140×70см

1,190.00 ден 833.00 ден
Крпа за во бања, изработена од 100% памук. Димензии: Должина: 140 cm Ширина: 70 cm

Zone Classic – пешкир 100×50см

569.00 ден 399.00 ден
Крпа за во бања, изработена од 100% памук. Димензии: Должина: 100 cm Ширина: 50 cm
-10%
Тегет
Розева
Сива
Close

Zone nova one – корпа за отпадоци

4,390.00 ден 3,951.00 ден
Корпа за во бања изработена од ABS-пластика – обработка мека на допир. Димензии: Диjаметар: 23cm Висина: 29cm Капацитет: 5l

KJ – држач за хартија

390.00 ден 195.00 ден
Држач за хартија, изработен од бамбусово дрво. Бамбусот е по природа антибактериски и апсорбира најминимален процент на влага, што го прави

KJ – дрвен сад за салата

1,290.00 ден 903.00 ден
Сад за салата изработен од бамбусово дрво. Бамбусот е по природа антибактериски и апсорбира најминимален процент на влага, што го
-40%
Бела
Сива
Црна
Close

KJ – огледало

890.00 ден 534.00 ден
Огледало за на маса или наткасна, изработено од нерѓосувачки челик. Достапно во повеќе варијанти. Димензии: висина 35 цм; дијаметар 15цм.
-50%
Бела
Сива
Црна
Close

KJ – вазна

490.00 ден 245.00 ден
Вазна изработена од керамика, достапна во три бои: црна, бела и сива. Димензии: висина 32цм; дијаметар 6 цм.

KJ – послужавник

790.00 ден 553.00 ден
Дрвени послужавници во сива боја. Комплет од 2. Димензии: должина 37 цм; ширина 23 цм; висина 5,5 цм.
-25%
Бела
Сива
Црна
Close

KJ – шолја

199.00 ден 149.00 ден
Три шолји за кафе или чај, изработени од керамика. Секоја од шолјите е со различен дизајн: една мат обоена, една

KJ – саксија за цвеќе

273.00 ден413.00 ден
Темно сина саксија за цвеќе, со уникатен дизајн, достапна во две димензии. мала – висина 9,5 цм; дијаметар 13 цм

KJ – саксија за цвеќе

273.00 ден413.00 ден
Сива саксија за цвеќе, со уникатен дизајн, достапна во две димензии. мала – висина 9,5 цм; дијаметар 13 цм средна

KJ – саксија за цвеќе

273.00 ден413.00 ден
Бела саксија за цвеќе, со уникатен дизајн, достапна во две димензии. мала – висина 9,5 цм; дијаметар 13 цм средна

Автоматска пумпа

6,900.00 ден 3,450.00 ден
 • Пренослива и лесна за употреба
 • Се полни за час и половина
 • Компатибилна со разни видови на гуми
 • Може исто да послужи за мерење на притисокот и воздухот на гумите
 • Има LCD екран
 • Димензии: 19.8 x 5.5 x 4.5

Акциона камера 4К 360 degree

13,900.00 ден 6,950.00 ден
 • Full HD 360 камера
 • Има Wi-Fi
 • Вклучува 19 додатоци
 • Со екстра голема батерија за снимање на видеа до 2 часа со само едно полнење
 • Димензии: 6.0 x 5.0 x 5.0

BBM – безжичен звучник

990.00 ден 693.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00
-34%Hot
Бела
Црна
Close

Слушалки со можност за преклопување

590.00 ден 390.00 ден
 • Лесни се и преклопливи
 • Компатибилни со сите мобилни телефони и компјутери
 • Димензии: 19.0 x 5.5
-30%
Бела
Светло сина
Close

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден
 • Модерен геометриски дезен
 • Моќен звучник од 3W
 • Функционира до 4 часа
 • Димензии: 3.5 x 7.2 x 0.0

Преносен и безжичен полнач (10000 mAh)

3,990.00 ден 2,993.00 ден
 • Димензии: 7.0 x 13.6 x 1.8

Vogue – звучник

1,990.00 ден 1,490.00 ден
 • Кружен звучник со стилски материјал
 • Неверојатен квалитет на звук
 • Димензии: 10.9 x 7.4

Smart сијалица со вграден безжичен звучник

1,990.00 ден 995.00 ден
 • Звучник и сијалица во еден производ
 • Животен век од 20.000 часа
 • LED светло кое се вклопува во сите E27 светилки
 • Компатибилна со iOS и Android
 • Димензии: 11.8 x 7.0 x 7.0
-50%
Зелена
Сина
Црвена
Црна
Close

Cooler – торба за ладење на храна

780.00 ден 390.00 ден
 • Голем простор
 • Силни рачки за носење
 • PEVA поставка која обезбедува истекувањето да остане исклучиво во внатрешноста на ладилникот
 • 100% PVC Free
 • Капацитет од 5,7L
 • Димензии: 24.0 x 13.0 x 22.0

Tritan – BPA Free шише

490.00 ден590.00 ден
 • BPA Free
 • Капацитет од 600 или 800 ml
 • Димензии: 21.0 x 7.4 односно 24.8 x 7.8
-29%
Светло сина
Црвена
Close

Pop – шолја

490.00 ден 349.00 ден
 • Капацитет од 275 ml
 • Отпорна на протекување
 • Димензии: 16.9 x 7.2
-12%
Зелена
Светло сина
Close

Boom eco – шише

899.00 ден 790.00 ден
 • Капацитет од 225 ml
 • Дизајнирано по највисоки еколошки стандарди, со цел да може да биде рециклирано на крајот од својата употреба
 • За таа цел не е искористен никаков лепак ниту боја.
 • Отпорно на протекување
 • Димензии: 17.2 x 7.0
-50%
Виолетова
Црвена
Close

Шолја од нерѓосувачки метал

590.00 ден 295.00 ден
 • Капацитет од 400 ml
 • Изработка: нерѓосувачки челик
 • Димензии: 17.0 x 8.0

Дигитален термометар за месо

1,290.00 ден 903.00 ден
 • Перфектен за подготовка на скара
 • Секогаш перфектно подготвено месо
 • Спакувано во луксузна кутија за подарок
 • Димензии: 2.5 x 7.3 x 7.3

Безжичен полнач со звучник

1,590.00 ден 1,193.00 ден
 • Уникатен 2 во 1 дизајн
 • Вклучува микро USB кабел од 150 cm
 • Соодветен за полнење на телефони кои може безжично да се полнат
 • Димензии: 4.0 x 8.0

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден
 • Предна прекривка од стилски материјал
 • Звучник од 2x3W
 • BT 4.1
 • Содржи и рачка за носење
 • Димензии: 20.9 x 5.9 x 17.0
-50%
Бела
Розева
Close

Vibe – Безжичен звучник

1,690.00 ден 845.00 ден
 • Стилски и модерен
 • Пуштајте музика до 5 часа
 • Звучник со висок квалитет
 • Димензии: 6.0 x 6.0 x 6.0

Безжичен преносен полнач (4000 mAh)

1,790.00 ден 1,343.00 ден
 • Безжичен полнач од 5W
 • Содржи индикатор
 • Содржи USB влез
 • Димензии: 1.2 x 7.0 x 12.9

Кружен безжичен полнач за мобилни уреди (5W)

590.00 ден 354.00 ден
 • Со силиконски прстен кој спречува лизгање
 • 5W безжично полнење
 • Компатибилен со сите безжични уреди
 • Димензии: 1.0 x 7.0

Безжичен полнач за во автомобил (5W)

1,490.00 ден 1,043.00 ден
 • Hands-free полнач (без жици)
 • Ги поддржува поновите Android уреди и iOS (iPhone 8 и нагоре)
 • Вграден LED индикатор за полнење
 • Димензии: 6.9 x 7.6 x 8.2

USB полнач за автомобил со 2 влеза

290.00 ден 199.00 ден
 • Димензии: 6.7 x 3.3 x 4.2

Сет за одржување на чевли

690.00 ден 345.00 ден
 • Димензии: 7.5 x 7.5 x 13.9

Дигитален мерач за воздух на гуми

690.00 ден 483.00 ден
 • Димензии: 2.0 x 3.8 x 13.8
 • Две батерии
-30%
Бела
Крем
Сива
Сина
Close

Grace – сет чаши за еспресо со тацна х2

990.00 ден 693.00 ден
Шолјите имаат убава порцеланска основа, и двобојна пластична рачка која што ja нагласува бистрината на боите. Производот се мие во

Свеќа – Maldivian Breeze

1,190.00 ден 595.00 ден
Maldivian Breeze Главни ноти: роза, озон, сандалово дрво Основни ноти: алдехид, цвет од портокал, килибар Површински ноти: јасмин, виолетов цвет,

Свеќа – Pure Amazon

1,190.00 ден 595.00 ден
Pure Amazon Главни ноти: лимон, портокал, мандарина Основни ноти: овошни ноти, роза Површински белешки: кешмеран, сандалово, мошус, килибар, кумарин Димензии: 8

Свеќа – Malaysian Black Tea

1,190.00 ден 595.00 ден
Malaysian Black Tea Главни ноти: лаванда, кардамон, тимус Основни ноти: црн чај, цимет, артемизија Површински ноти: кумарин, ванила, сандалово дрво, мошус

Blanc – спреј мирис за текстил (Malaysian Black Tea)

690.00 ден 590.00 ден
Malaysian Black Tea Главни ноти: лаванда, кардамон, тимус Основни ноти: црн чај, цимет, артемизија Површински ноти: кумарин, ванила, сандалово дрво, мошус

Blanc – спреј мирис за текстил (Pure Amazon)

690.00 ден 590.00 ден
Pure Amazon Главни ноти: лимон, портокал, мандарина Основни ноти: овошни ноти, роза Површински белешки: кешмеран, сандалово, мошус, килибар, кумарин Спрејот од

Blanc – спреј мирис за текстил (Maldivian Breeze)

690.00 ден 590.00 ден
Maldivian Breeze Главни ноти: роза, озон, сандалово дрво Основни ноти: алдехид, цвет од портокал, килибар Површински ноти: јасмин, виолетов цвет,

Herb Pot – саксија за цвеќе

3,990.00 ден 2,793.00 ден
 • Материјал: метал, нерѓосувачки челик и стакло
 • Димензии: 46 x 33 x 20 цм

Eclipse Wokpan 28cm – вок тава

2,380.00 ден 1,190.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Дијаметар: 28 цм

Elevate™ Silicone 5-piece utensil set – сет лажици

2,990.00 ден 1,196.00 ден
 • Материјал: високо квалитетен, флексибилен силион
 • Димензии: 31.5 x 5.7 x 3.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедни за користење, BPA Free

Puccini – чаша за црвено вино

389.00 ден 234.00 ден
Чашата за црвено вино припаѓа на колекцијата Puccini, која пак е специфична по елеганцијата и минимализмот во изработката, со помош

Stellato – чинија

1,290.00 ден 645.00 ден
Чинијата од колекцијата Stellato е оној тип на производ со кој секогаш сте во право! Дали ќе ја користите чинијата

Taverna – сет од 2 чаши за пиво

549.00 ден 384.00 ден
Прекрасниот сет вклучува две едноставни и елегантни, стаклени чаши за пиво. Како што се придвижува кон отворот на чашата, таа

Heart – сет од 2 чаши за шампањ

1,990.00 ден 995.00 ден
Чашите Heart за шампање се совршени за посебни прилики со вашите блиски. Специфични се по својот дизајн со две нацртани

Bangle Brillante – алка (златно-розе)

4,990.00 ден 2,994.00 ден
 • stainless steel with rose gold ion plating
 • clear crystal stones
 • димензии: 67/5/53 mm

Sezione – сад за сервирање (круг)

1,290.00 ден 903.00 ден
Садот за сервирање од колекцијата Sezione има кружна форма, со дијаметар од 27 cm. Може да се каже дека станува

Sezione – сад за сервирање (квадрат)

1,290.00 ден 903.00 ден
Садот за сервирање од колекцијата Sezione има квадратна форма, со димензија од 31 cm. Може да се каже дека станува
-30%
Песок
Сива
Сина
Close

Puccini – вазна

890.00 ден 623.00 ден
Вазната од колекцијата Puccini, поради својот облик и играта со боите претставува совршен декоративен елемент за дневните соби, но и

Gusto – сет за печење

2,990.00 ден 2,093.00 ден
Сетот за печење од колекцијата Gusto ќе ви овозможи да ја донесете храната на маса директно од рерната! Сетот содржи

Mio – сет од 5 садови за сервирање

2,220.00 ден 1,100.00 ден
Сетот Mio се состои од 5 стаклени садови за сервирање со кои ќе воведете ред не само во кујната, тука
-40%
Виолетова
Сина
Close

La Perla – сет од 2 чаши за вино

1,290.00 ден 774.00 ден
Чашите за вино од колекцијата La Perla имаат класичен дизајн, со обоен дел од држачите во две варијанти: виолетова или
-40%Sold out
Виолетова
Сина
Close

La Perla – сет од 2 чаши за шампањ

1,290.00 ден 774.00 ден
Чашите за шампањ од колекцијата La Perla имаат класичен дизајн, со обоен дел од држачите во две варијанти: виолетова или
-25%
Зелена
Портокалова
Тиркизна
Close

Lucente 46 – вазна

3,990.00 ден 2,993.00 ден
Изградете шармантна атмосфера, која ќе биде комплетно по вашите желби и замисли, со рачно изработената, стаклена, вазна од колекцијата Lucente,
-25%
Виолетова
Зелена
Тиркизна
Close

Lucente 32 – вазна

2,790.00 ден 2,093.00 ден
Изградете шармантна атмосфера, која ќе биде комплетно по вашите желби и замисли, со рачно изработената, стаклена, вазна од колекцијата Lucente,

Valeria – приврзок

3,490.00 ден 2,443.00 ден
 • Stainless steel with rose gold ion plating
 • Zirconia stones
 • clip & mix
 • димензии: 33/46 / 8mm

Corbara – ланче

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • glass beads
 • димензии: 190/7/5 mm

Darlin’s Senso 2 – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • amethyst, rose quartz, crystals
 • clip & mix
 • димензии:185/8/8 mm

Antares – ланче

5,490.00 ден 2,745.00 ден
 • stainless steel
 • faceted glass stones
 • clip & mix
 • димензии: 850/43/3 mm

Firenze – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • faceted glass stones, imitation pearls
 • Clip & mix
 • димензии: 195/8/8 mm

Perugia – алка

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • stainless steel
 • stainless steel beads
 • clip & mix
 • димензии: 185/6 / 5mm

Arrezzo – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • crystal stones
 • димензии: 70/3/60 mm

Arrezzo – ланче

4,990.00 ден 2,495.00 ден
 • stainless steel
 • crystal stones
 • suitable for clip & mix

Darlin’s Macari – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel IP rose gold
 • cateye beads
 • clip & mix
 • димензии: 190/8/6 mm

Orbita – обетки

2,990.00 ден 1,495.00 ден
 • stainless steel
 • imitation pearls
 • Zirconia stones set in the CNC process
 • димензии: 14/25 / 13mm

Orbita – ланче

5,490.00 ден 2,745.00 ден
 • stainless steel
 • with extension chain
 • clip & mix
 • димензии: 850/45 / 2mm

Darlin’s Vivida – приврзок

1,990.00 ден 1,194.00 ден
 • stainless steel
 • димензии: 25/38 / 8mm

Sorbet – вазна (в:37,5цм)

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 37,5цм; ширина 9цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Sorbet – вазна (в:28цм)

1,990.00 ден 1,194.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 28цм; ширина 6,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Sorbet – вазна (в:26цм)

3,190.00 ден 2,393.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 26цм; ширина 18цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Serve Dip Set & Oak Base – сад за сосови

1,890.00 ден 1,323.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 10цм; дијаметар 12,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Polka – шолја

990.00 ден 690.00 ден
 • Материјал: порцелан
 • Димензии: капацитет 0,34л; висина 8,5цм; ширина 8,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Flower Rectangular Bunch – вазна (в: 32цм)

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на стакло
 • Димензии: висина 32цм; ширина 18цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Balloon – вазна

1,364.00 ден2,490.00 ден
 • Материјал: челик обложен со прав
 • Димензии: S - 20cm L - 22cm

Voila – сад за послужување

8,990.00 ден 6,293.00 ден
 • Материјал: рачно полиран, нерѓосувачки челик
 • Димензии: 35 x 35 cm
-40%
Croco
Карбон
Кафеава
Крем
Портокалова
Целосно-црна
Црна
Close

Cascade Wallet

1,794.00 ден3,690.00 ден
Cascade Wallet има механизам за исфрлање на картички кој им овозможува на вашите картички да се лизгаат со едноставно притискање
-34%
Зелена
Сива
Close

KJ – пешкир 140×70см

990.00 ден 649.00 ден
Крпа за бришење изработена од 100% памук. Димензии: должина 140cm, ширина 70cm.

KJ – шолја за еспресо

399.00 ден 290.00 ден
Порцеланската шолја за еспресо доаѓа со тацна и има капацитет од 50 милилитри. Има дијаметар 12 сантиметри.

KJ – порцеланска шолја

299.00 ден 199.00 ден
Порцеланската шолја има капацитет од 200 милилитри и е препознатлива по својот уникатен дизајн, кој изгледа како чашата да е
-50%
Бела
Црна
Close

KJ – кутија за чување на кафе

649.00 ден 325.00 ден
Кутијата е направена од метал и е наменета за чување на кафе. Достапна е во две бои: бела и црна.
-50%
Бела
Црна
Close

KJ – кутија за чување на чај

265.00 ден529.00 ден
Кутијата е направена од метал и е наменета за чување на чај. Достапна е во две бои: бела и црна.
-55%
Сива
Сиво-бела
Темно сива
Црна
Close

KJ – гумен подметач

99.00 ден199.00 ден
Гумен подметач за на маса, кој е достапен во три различни варијанти и ќе придонесе за функционалност и стил за

Essentials – ренде (22cm)

590.00 ден 399.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Димензии: 12,5 х 12,5 х 22 цм.

Gem – тава за пржење (20 см)

2,290.00 ден 1,489.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се мие рачно
 • Дијаметар: 20 цм

Essentials – ножици за месо

990.00 ден 594.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик (х20Cr13)
 • Одржување: се мие рачно
 • Димензии: 25 x 5 x 1,5 цм

Thin Stripes – даска/подметач

1,190.00 ден 595.00 ден
 • Материјал: калено стакло и нелизгави гумички
 • Димензии: 40 x 30 x 0.7 цм
 • Се одржува и мие рачно
 • Безбедно за користење
-39%
Светло зелена
Сива
Close

Caddy

790.00 ден1,290.00 ден
 • Димензии: 20 x 13.5 x 11.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови

Catcher-цедалка за лимон

790.00 ден 499.00 ден
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free

Sticks-сад за соленки

990.00 ден 495.00 ден
Сад за Соленки – STICKS Производител: Lékué Изненадете ги вашите гости со 30 вкусни , крцкави домашна стапчиња/соленки, за само

Collapsible steamer – готвач за над пареа

1,800.00 ден 990.00 ден
Готвење над пареа за брзи и здрави оброци. Дизајн лесен за користење: вградени рачки за дополнителна безбедност, се склопува за

Steamer – сад за готвење на пареа

1,890.00 ден 945.00 ден
Готвењето над пареа во силиконски сад е спој на традиција и иновативност. Дизајн стар со векови збогатен со предностите на

Kit 2 Ovo – модли за јајца

1,190.00 ден 990.00 ден
Испробајте ги двете достапни форми и додадете различни состојки за да направите вксуни јајца. Без разлика дали ќе го приготвите
-70%Sold out
Црвена
Close

Multigrater-ренде

2,436.00 ден 730.00 ден
Ренде за лесно и брзо завршување на работата во кујна. Направено е од три сечила, од кои две се од

Tartalette-модла

990.00 ден 495.00 ден
Модла за подготовка на 15 колачиња, која е изработена од 100% платинест силикон, кој е BPA Free. Флексибилна е и

Sandwich bread-модла за леб 28см

990.00 ден 693.00 ден
Модлата за леб е флексибилна, нелеплива и лесно се чисти. Едноставна и практична за приготвување на секаков вид на оброк.

Flut 478/6

77,868.00 ден 35,000.00 ден
Code 478/6 Type Suspension Lightbulbs 6x20w – G4 – 12V Materials SW Strass / Metallo / Vetro Diameter 30 Height
-25%
Светло зелена
Црна
Close

Slice&Sharpen-даска со острач

990.00 ден 743.00 ден
 • Димензии: 30 × 22 × 1 цм
 • Безбедно за користење, BPA Free
-45%Hot
Бела
Сива
Close

Connect-цедач за садови

1,090.00 ден1,490.00 ден
 • Димензии: 44.5 x 29 x 10.5 cm

Paddle PX04

2,300.00 ден 1,150.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на дрво и порцелан
 • Димензии: должина 40цм; ширина 9цм; капацитет 100мл; висина 3.5цм
 • Одржување: порцеланот може да се мие во машина за садови дрвото се чисти со мека четка или влажна крпа и оставете да се исуши по природен пат

Paddle PX08

3,290.00 ден 2,303.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на стакло и дрво
 • Димензии: должина 45цм; ширина 9цм; висина 12цм
 • Одржување: стаклото може да се мие во машина за садови дрвото се чисти со мека четка или влажна крпа и оставете да се исуши по природен пат
-50%
Multicolor
Opal
Close

Nest Utensils Plus-сет лажици(магнет)

1,095.00 ден1,490.00 ден
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедно за користење, BPA Free
-30%
Бела
Виолетова
Зелена
Сина
Close

Aqua – Прибор за јадење 24 парчиња

4,430.00 ден 3,101.00 ден
Aqua- Прибор за јадење 24 парчиња Прибор за јадење со квалитетен, тежок челик и обоени рачки.Идеален за шарени и елегантни
-7%
Графит