АРТИКЛИ НА РАСПРОДАЖБА

Hotel – тава за палачинки (26 см)

1,390.00 ден 695.00 ден
Главни карактеристики: Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Рачка: неотстранлива Основа: нерѓосувачки челик Одржување: се препорачува рачно

Leo – тава (28 см)

2,390.00 ден 1,195.00 ден
Главни карактеристики: Материјал: алуминиум Внатрешност: нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Рачка: неотстранлива Основа: индукциска Одржување: се мие во машина
-40%New
Затвори

Remind 3735

6,546.00 ден 3,927.00 ден
Дизајн: EUGENI QUITLLET Remind столицата е изработена од висококвалитетен полипропилен, со примена на најсовремени технологии. Има специфична, но преелегантна форма,
-25%New
Затвори

Dome 267

5,668.00 ден 4,251.00 ден
Дизајн: ODO FIORAVANTI Dome е колекција на столици кои ја враќаат на ум славната форма на традиционалните столчиња со заоблени
-50%New
Затвори

Joanna – сад за сервирање на две нивоа

1,990.00 ден 995.00 ден
Сад за сервирање на две нивоа, изработен од дрвен стожер (буково дрво) и стаклени чинии. Деликатесите изгледаат највкусно кога се
-30%
Затвори

Nest Lock 5 Pieces – сет од 5 садови за складирање на храна

1,990.00 ден 1,390.00 ден
 • Димензии: 1 x 230ml 1 x 540ml 1 x 1.1 L 1 x 1.85 L 1 x 3 L
 • Одржување: горниот капак се мие во машина за садови
 • Безбедни за користење во микробранова, BPA Free
-20%
Затвори

The City Trolly bag – торба/куфер

2,790.00 ден 2,232.00 ден
Викенд торба, која се трансформира во куфер со повлекување на рачката, која има своја посебна преграда. Торбата има 4 посебни
-20%
Затвори

Fashion messenger bag – торба

690.00 ден 552.00 ден
Торба со 1 пространа главна преграда, 1 голем џеб од предна страна со вграден кабел со влез за вашата преносна

Weekend bag – торба со USB порт

1,590.00 ден 1,272.00 ден
Модерена и минималистичка викенд торба со рачки и удобна лента за на рамо. Голем главен простор за потребите на викендот
-20%
Затвори

Weekend bag – торба

1,099.00 ден 879.00 ден
Микрофибер викенд торба со патент, една преграда со преден џеб и патент, рачки и одделни ленти за на рамо. Димензии:

Claudio – ѓезве

1,395.00 ден 990.00 ден
 • Изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик
 • Погодно за кафе и за подготовка на пенливо млеко
 • Соодветно за употреба на електрични, плински, индукциски и витро керамички релни
 • Капацитет од 300 ml
-30%
Затвори

Flotte Lotte – мелница на храна

4,290.00 ден 2,990.00 ден
Моќна мелница на храна, со чија помош ќе подготвите многу вкусни оброци. Станува збор за оригинален кујнски помошник, кој содржи
-30%
Затвори

Rondo – кутија за леб

6,590.00 ден 4,613.00 ден
Rondo кутијата за леб доаѓа со исклучително елегантен дизајн и стабилна основа, со сигурносен, голем капак, што во круг значи

Primeline – чекан за месо

1,790.00 ден 1,253.00 ден
Чекан изработен од нерѓосувачки челик во комбинација со ABS пластика, наменет за израмнување на парчињата месо и постигнување идеална дебелина,
-30%
Затвори

Baseline – кујнска лажица

1,790.00 ден 1,253.00 ден
Секогаш дел од кујнската рутина – практична, издржлива и неопходна кујнска лажица. Изработена е од робустен нерѓосувачки челик, со можност
-40%
Затвори

Angelo – апарат за филтер кафе

1,890.00 ден 1,134.00 ден
Љубителите на кафето знаат дека нема ништо што може да го надмине вкусот на свежо вареното кафе. Токму апаратот за
-35%
Затвори

Vitala – сад за готвење на пареа

1,890.00 ден 1,229.00 ден
Сад за готвење на пареа за здрава храна, полна со витамини и богат вкус! Со помош на овој практичен сад

Delicio – 3 во 1 лупач на јаболка

1,890.00 ден 1,323.00 ден
3 во 1 лупач на јаболка, со чија помош работата ќе ја завршите за миг! Едноставно, може да олупите колку
-30%
Затвори

Flexicut – сечило за овошје и зеленчук

1,890.00 ден 1,323.00 ден
Флексибилност со атрактивен дизајн – сечилото за овошје и зеленчук е изработено од ABS, SAN, PP и јапонски нерѓосувачки челик,
-30%
Затвори

Tradizione – алатка за правење тестенини

1,890.00 ден 1,323.00 ден
Подгответе оригинални кратки нудли т.е. тестенини на брз и ефикасен начин, во домашни услови, со помош на оваа алатка. Изработена
-30%
Затвори

Scodel – лажица-цедалка за тестенини

1,290.00 ден 899.00 ден
Управувајте со самите тестенини веднаш над садот за готвење со помош на оваа лажица која има функција и на цедалка,
-50%
Затвори

Bordelais Canneles – модла

990.00 ден 495.00 ден
Постигнете професионални резултати со силиконските модли од Lékué Gourmet колекцијата. Една модла содржи 8 калапи. Сервирајте ги чиниите како вистински
-50%
Затвори

Limito – ѕвоно

490.00 ден 245.00 ден
Вистински магнет за очи на трпезата! Садот за сервирање на торти т.е. ѕвоното е модерен и стилски продукт, изработен комплетно
-30%
Затвори

Magnolia – декоративен цвет (бело-златен)

1,390.00 ден 973.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Magnolia има толку природен и свеж изглед, што едноставно примамува да направите таква цветна композиција во секоја
-30%
Затвори

Puccini – сет од декантер и 2 чаши за вино

1,990.00 ден 1,390.00 ден
Сетот за вино се состои од две стаклени чаши и декантер, целосно изработени од стакло, со многу елегантен дизајн. Токму

Puccini – сет од 12 чаши за вино и шампањ

4,990.00 ден 2,495.00 ден
Сетот припаѓа на колекцијата Puccini и се состои од 12 ултра елегантни, стаклени чаши. Имено, 4 од нив се наменети
-30%
Виолетова
Зелена
Темно сива
Транспарентна
Затвори

Giardino – саксија

273.00 ден290.00 ден
Саксијата за цвеќиња од колекцијата Giardino ќе ви овозможи фанатастичен приказ на вашите цвеќиња. За да се создаде целата атмосфера
-34%
Затвори

Optic – сет од бокал и 4 чаши

1,490.00 ден 990.00 ден
Сет од стаклен бокал кој доаѓа и со 4 стаклени чаши, со прекрасен дизајн кој сите ќе го обожаваат. Чашите
-25%
Затвори

Cucina – сет за сервирање

1,990.00 ден 1,495.00 ден
Сет за сервирање кој се состои од 3 стаклени чинии, поставени на дрвена подлога. Со негова помош создавате стилски шарм
-34%
Затвори

Limito – сад за сервирање (38,5 cm)

1,490.00 ден 990.00 ден
Вистински магнет за очи на трпезата, со италијански шарм! Садот за сервирање има мека форма, со три еднакви облици за
-34%
Затвори

Limito – сад за сервирање (27.7cm)

1,490.00 ден 990.00 ден
Вистински магнет за очи на трпезата! Садот за сервирање содржи хармонични квадрати, обликувани под агол. Модерен е и стилски, изработен
-30%
Виолетова
Зелена
Сина
Затвори

Sora – сет од 6 чаши

2,214.00 ден 1,549.00 ден
Уживајте во секој пијалок со стаклените, колоритни чаши од колекцијата Sora. Чашите се пријатни за употреба, идеални за секојдневна употреба
-45%
Затвори

Quadra – сет од 6 ножеви

1,980.00 ден 1,090.00 ден
Сетот се состои од 6 ножеви со различна форма, направени од нерѓосувачки челик (x30Cr13) и дрвена рачка, уредно поставени во
-50%
Затвори

Eclipse – тава (28 см)

1,780.00 ден 890.00 ден
Тава совршена за здраво готвење, чија основата е дизајнирана за енергетско ефикасно готвење и рамномерна распределба на топлината. Не содржи
-25%New
Затвори

LT – клуб маси

14,913.00 ден24,384.00 ден
Клуб масите LT можат да бидат во три разни димензии (кои може да ги погледнете погоре, во категоријата насловена под
-50%
Затвори

Ron – нож (8,5 см)

990.00 ден 495.00 ден
Материјал: нерѓосувачки челик Надворешен финиш: титаниум Одржување: се препорачува рачно миење Димензии: 19 x 2 x 2 см
-50%
Затвори

Gem – тава за печење

1,990.00 ден 994.00 ден
Материјал: алуминиум Внатрешност: камена обвивка, нелеплива Надворешност: отпорна на високи температури Одржување: може да се мие во машина за садови
-35%
Затвори

Essentials – нож (16,5 см)

1,390.00 ден 904.00 ден
Материјал: нерѓосувачки челик, дрво Рачка: дрвена Одржување: се препорачува рачно миење Димензии: 16,5 см

Essentials 4-side grater – ренде (18,5 см)

398.00 ден 199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 6 x 8,5 x 18,5 см
-50%
Затвори

Essentials 3-side grater – ренде (21 см)

398.00 ден 199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 10 x 10 x 21 см
-20%
Затвори

Icon – рефил со мирис

690.00 ден1,990.00 ден
Рефил кој се употребува како додаток за шишето Icon со соодветниот капацитет. Имено, рефилот може да биде со капацитет од:
-25%Sold outNew
Темно сина
Црна
Затвори

Neo LN Joy – количка за шопинг

1,990.00 ден 1,492.00 ден
Лесна алуминиумска количка за шопинг, со можност за преклопување, која содржи две тркала за уште полесна употреба. Поседува футуристички дизајн
-25%New
Затвори

Jet Bora N Joy – количка за шопинг

2,490.00 ден 1,867.00 ден
Лесна алуминиумска количка за шопинг, со можност за преклопување, која содржи две тркала за уште полесна употреба. Поседува футуристички дизајн
-30%
Светло зелена
Сива
Затвори
-22%
Затвори

BarWise – сет од 2 затворачи за шишиња

890.00 ден 690.00 ден
 • Димензии: H21.6 x W10 x D2.6 cm
 • Се мие и суши рачно.
-40%
Затвори

Flip-up – цедач за чинии

1,490.00 ден 890.00 ден
 • Димензии: H2.4 x W40 x D31.9 cm
 • Се мие и суши рачно.
-30%
Затвори

Villa – декоративен цвет

490.00 ден 343.00 ден
Декоративен вештачки цвет со природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но и како композициски
-50%
Затвори

Villa – украс

1,190.00 ден 595.00 ден
Украс во кафеава боја, дел до колекцијата Look Out. Спакуван во украсна кутија, што го прави идеален за подарок. Димензии:
-70%
Затвори

KJ – кутија за складирање

297.00 ден447.00 ден
Керамичка кутија за складирање на храна. Достапна во три димензии со три различни натписи. Мала (лук – garlic) висина 16
-10%
Тегет
Розева
Сива
Затвори

Zone nova one – корпа за отпадоци

4,390.00 ден 3,951.00 ден
Корпа за во бања изработена од ABS-пластика – обработка мека на допир. Димензии: Диjаметар: 23cm Висина: 29cm Капацитет: 5l
-49%
Затвори

KJ – кутија за чај

390.00 ден 199.00 ден
Кутија за чај, изработена од метал, во црна боја. Димензии: висина 14 цм; ширина 11,5 цм; должина 11,5 цм. Капацитет:
-49%
Затвори

KJ – кутија за шеќер

390.00 ден 199.00 ден
Кутија за шеќер, изработена од метал, во црна боја. Димензии: висина 14 цм; ширина 11,5 цм; должина 11,5 цм. Капацитет:

KJ – дрвен сад за салата

1,290.00 ден 903.00 ден
Сад за салата изработен од бамбусово дрво. Бамбусот е по природа антибактериски и апсорбира најминимален процент на влага, што го
-40%
Бела
Сива
Црна
Затвори

KJ – огледало

890.00 ден 534.00 ден
Огледало за на маса или наткасна, изработено од нерѓосувачки челик. Достапно во повеќе варијанти. Димензии: висина 35 цм; дијаметар 15цм.
-50%
Бела
Сива
Црна
Затвори

KJ – вазна

490.00 ден 245.00 ден
Вазна изработена од керамика, достапна во три бои: црна, бела и сива. Димензии: висина 32цм; дијаметар 6 цм.
-30%
Затвори

KJ – послужавник

790.00 ден 553.00 ден
Дрвени послужавници во сива боја. Комплет од 2. Димензии: должина 37 цм; ширина 23 цм; висина 5,5 цм.
-25%
Бела
Сива
Црна
Затвори

KJ – шолја

199.00 ден 149.00 ден
Три шолји за кафе или чај, изработени од керамика. Секоја од шолјите е со различен дизајн: една мат обоена, една

Автоматска пумпа

6,900.00 ден 3,450.00 ден
 • Пренослива и лесна за употреба
 • Се полни за час и половина
 • Компатибилна со разни видови на гуми
 • Може исто да послужи за мерење на притисокот и воздухот на гумите
 • Има LCD екран
 • Димензии: 19.8 x 5.5 x 4.5

Акциона камера 4К 360 degree

13,900.00 ден 6,950.00 ден
 • Full HD 360 камера
 • Има Wi-Fi
 • Вклучува 19 додатоци
 • Со екстра голема батерија за снимање на видеа до 2 часа со само едно полнење
 • Димензии: 6.0 x 5.0 x 5.0
-30%
Затвори

BBM – безжичен звучник

990.00 ден 693.00 ден
 • Димензии: 7.1 x 4.2
 • Јачина на звук: 1X3.00
-34%Sold outHot
Бела
Црна
Затвори

Слушалки со можност за преклопување

590.00 ден 390.00 ден
 • Лесни се и преклопливи
 • Компатибилни со сите мобилни телефони и компјутери
 • Димензии: 19.0 x 5.5
-30%
Бела
Светло сина
Затвори

Geometric – безжичен звучник

1,190.00 ден 833.00 ден
 • Модерен геометриски дезен
 • Моќен звучник од 3W
 • Функционира до 4 часа
 • Димензии: 3.5 x 7.2 x 0.0
-25%
Затвори

Vogue – звучник

1,990.00 ден 1,490.00 ден
 • Кружен звучник со стилски материјал
 • Неверојатен квалитет на звук
 • Димензии: 10.9 x 7.4
-50%
Затвори

Smart сијалица со вграден безжичен звучник

1,990.00 ден 995.00 ден
 • Звучник и сијалица во еден производ
 • Животен век од 20.000 часа
 • LED светло кое се вклопува во сите E27 светилки
 • Компатибилна со iOS и Android
 • Димензии: 11.8 x 7.0 x 7.0
-17%
Затвори

Tritan – BPA Free шише

490.00 ден590.00 ден
 • BPA Free
 • Капацитет од 600 или 800 ml
 • Димензии: 21.0 x 7.4 односно 24.8 x 7.8
-29%
Светло сина
Црвена
Затвори

Pop – шолја

490.00 ден 349.00 ден
 • Капацитет од 275 ml
 • Отпорна на протекување
 • Димензии: 16.9 x 7.2
-12%
Зелена
Светло сина
Затвори

Boom eco – шише

899.00 ден 790.00 ден
 • Капацитет од 225 ml
 • Дизајнирано по највисоки еколошки стандарди, со цел да може да биде рециклирано на крајот од својата употреба
 • За таа цел не е искористен никаков лепак ниту боја.
 • Отпорно на протекување
 • Димензии: 17.2 x 7.0
-50%
Виолетова
Црвена
Затвори

Шолја од нерѓосувачки метал

590.00 ден 295.00 ден
 • Капацитет од 400 ml
 • Изработка: нерѓосувачки челик
 • Димензии: 17.0 x 8.0

Дигитален термометар за месо

1,290.00 ден 903.00 ден
 • Перфектен за подготовка на скара
 • Секогаш перфектно подготвено месо
 • Спакувано во луксузна кутија за подарок
 • Димензии: 2.5 x 7.3 x 7.3

Безжичен полнач со звучник

1,590.00 ден 1,193.00 ден
 • Уникатен 2 во 1 дизајн
 • Вклучува микро USB кабел од 150 cm
 • Соодветен за полнење на телефони кои може безжично да се полнат
 • Димензии: 4.0 x 8.0
-20%
Затвори

Fhab – безжичен звучник

2,490.00 ден 1,990.00 ден
 • Предна прекривка од стилски материјал
 • Звучник од 2x3W
 • BT 4.1
 • Содржи и рачка за носење
 • Димензии: 20.9 x 5.9 x 17.0
-50%
Бела
Розева
Затвори

Vibe – Безжичен звучник

1,690.00 ден 845.00 ден
 • Стилски и модерен
 • Пуштајте музика до 5 часа
 • Звучник со висок квалитет
 • Димензии: 6.0 x 6.0 x 6.0
-25%
Затвори

Безжичен преносен полнач (4000 mAh)

1,790.00 ден 1,343.00 ден
 • Безжичен полнач од 5W
 • Содржи индикатор
 • Содржи USB влез
 • Димензии: 1.2 x 7.0 x 12.9

Кружен безжичен полнач за мобилни уреди (5W)

590.00 ден 354.00 ден
 • Со силиконски прстен кој спречува лизгање
 • 5W безжично полнење
 • Компатибилен со сите безжични уреди
 • Димензии: 1.0 x 7.0
-31%
Бела
Сина
Затвори
-30%
Затвори

Дигитален мерач за воздух на гуми

690.00 ден 483.00 ден
 • Димензии: 2.0 x 3.8 x 13.8
 • Две батерии
-30%
Бела
Крем
Сива
Сина
Затвори

Grace – сет чаши за еспресо со тацна х2

990.00 ден 693.00 ден
Шолјите имаат убава порцеланска основа, и двобојна пластична рачка која што ja нагласува бистрината на боите. Производот се мие во

Свеќа – Maldivian Breeze

1,190.00 ден 595.00 ден
Maldivian Breeze Главни ноти: роза, озон, сандалово дрво Основни ноти: алдехид, цвет од портокал, килибар Површински ноти: јасмин, виолетов цвет,
-50%
Затвори

Свеќа – Pure Amazon

1,190.00 ден 595.00 ден
Pure Amazon Главни ноти: лимон, портокал, мандарина Основни ноти: овошни ноти, роза Површински белешки: кешмеран, сандалово, мошус, килибар, кумарин Димензии: 8
-50%
Затвори

Свеќа – Malaysian Black Tea

1,190.00 ден 595.00 ден
Malaysian Black Tea Главни ноти: лаванда, кардамон, тимус Основни ноти: црн чај, цимет, артемизија Површински ноти: кумарин, ванила, сандалово дрво, мошус
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Malaysian Black Tea)

690.00 ден 590.00 ден
Malaysian Black Tea Главни ноти: лаванда, кардамон, тимус Основни ноти: црн чај, цимет, артемизија Површински ноти: кумарин, ванила, сандалово дрво, мошус
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Pure Amazon)

690.00 ден 590.00 ден
Pure Amazon Главни ноти: лимон, портокал, мандарина Основни ноти: овошни ноти, роза Површински белешки: кешмеран, сандалово, мошус, килибар, кумарин Спрејот од
-14%
Затвори

Blanc – спреј мирис за текстил (Maldivian Breeze)

690.00 ден 590.00 ден
Maldivian Breeze Главни ноти: роза, озон, сандалово дрво Основни ноти: алдехид, цвет од портокал, килибар Површински ноти: јасмин, виолетов цвет,
-30%
Затвори

Herb Pot – саксија за цвеќе

3,990.00 ден 2,793.00 ден
 • Материјал: метал, нерѓосувачки челик и стакло
 • Димензии: 46 x 33 x 20 цм
-50%
Затвори

Eclipse Wokpan 28cm – вок тава

2,380.00 ден 1,190.00 ден
 • Материјал: алуминиум
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Дијаметар: 28 цм

Elevate™ Silicone 5-piece utensil set – сет лажици

2,990.00 ден 1,196.00 ден
 • Материјал: високо квалитетен, флексибилен силион
 • Димензии: 31.5 x 5.7 x 3.5 cm
 • Одржување: се мие во машина за садови
 • Безбедни за користење, BPA Free
-30%
Бела
Розева
Затвори

Phalaenopsis – декоративен цвет

1,690.00 ден 1,183.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Phalaenopsis има толку природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но и
-30%
Затвори

Magnolia 30 – декоративен цвет

549.00 ден 384.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Magnolia има толку природен и свеж изглед, што едноставно примамува да направите таква цветна композиција во секоја
-30%
Затвори

Dahlia – декоративен цвет

590.00 ден 413.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Dahlia има толку природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но и
-40%
Затвори

Puccini – чаша за црвено вино

389.00 ден 234.00 ден
Чашата за црвено вино припаѓа на колекцијата Puccini, која пак е специфична по елеганцијата и минимализмот во изработката, со помош
-30%
Затвори

Taverna – сет од 2 чаши за пиво

549.00 ден 384.00 ден
Прекрасниот сет вклучува две едноставни и елегантни, стаклени чаши за пиво. Како што се придвижува кон отворот на чашата, таа
-50%
Затвори

Heart – сет од 2 чаши за шампањ

1,990.00 ден 995.00 ден
Чашите Heart за шампање се совршени за посебни прилики со вашите блиски. Специфични се по својот дизајн со две нацртани
-40%
Затвори

Bangle Brillante – алка (златно-розе)

4,990.00 ден 2,994.00 ден
 • stainless steel with rose gold ion plating
 • clear crystal stones
 • димензии: 67/5/53 mm
-30%
Затвори

Sezione – сад за сервирање (круг)

1,290.00 ден 903.00 ден
Садот за сервирање од колекцијата Sezione има кружна форма, со дијаметар од 27 cm. Може да се каже дека станува
-30%
Затвори

Sezione – сад за сервирање (квадрат)

1,290.00 ден 903.00 ден
Садот за сервирање од колекцијата Sezione има квадратна форма, со димензија од 31 cm. Може да се каже дека станува
-30%
Песок
Сива
Сина
Затвори

Puccini – вазна

890.00 ден 623.00 ден
Вазната од колекцијата Puccini, поради својот облик и играта со боите претставува совршен декоративен елемент за дневните соби, но и
-30%
Затвори

Ornithogalum – декоративен цвет

599.00 ден 419.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Ornithogalum има толку природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но и
-30%
Затвори

Water Lily – декоративен цвет

499.00 ден 349.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Water Lily има толку природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но
-30%
Затвори

Water Lily – декоративен цвет (75 cm)

789.00 ден 552.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Water Lily има толку природен и свеж изглед, што едноставно изгледа фантастично и како поединечна декорација, но
-30%
Затвори

Magnolia – декоративен цвет

1,690.00 ден 1,183.00 ден
Декоративниот вештачки цвет Magnolia има толку природен и свеж изглед, што едноставно примамува да направите таква цветна композиција во секоја
-50%
Затвори

Mio – сет од 5 садови за сервирање

2,220.00 ден 1,100.00 ден
Сетот Mio се состои од 5 стаклени садови за сервирање со кои ќе воведете ред не само во кујната, тука
-25%
Зелена
Портокалова
Тиркизна
Затвори

Lucente 46 – вазна

3,990.00 ден 2,993.00 ден
Изградете шармантна атмосфера, која ќе биде комплетно по вашите желби и замисли, со рачно изработената, стаклена, вазна од колекцијата Lucente,
-25%
Виолетова
Зелена
Тиркизна
Затвори

Lucente 32 – вазна

2,790.00 ден 2,093.00 ден
Изградете шармантна атмосфера, која ќе биде комплетно по вашите желби и замисли, со рачно изработената, стаклена, вазна од колекцијата Lucente,
-30%
Затвори

Valeria – приврзок

3,490.00 ден 2,443.00 ден
 • Stainless steel with rose gold ion plating
 • Zirconia stones
 • clip & mix
 • димензии: 33/46 / 8mm
-50%
Затвори

Darlin’s Senso 2 – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • amethyst, rose quartz, crystals
 • clip & mix
 • димензии:185/8/8 mm
-50%
Затвори

Antares – ланче

5,490.00 ден 2,745.00 ден
 • stainless steel
 • faceted glass stones
 • clip & mix
 • димензии: 850/43/3 mm
-50%
Затвори

Firenze – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • faceted glass stones, imitation pearls
 • Clip & mix
 • димензии: 195/8/8 mm
-33%
Затвори

Perugia – алка

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • stainless steel
 • stainless steel beads
 • clip & mix
 • димензии: 185/6 / 5mm

Arrezzo – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel
 • crystal stones
 • димензии: 70/3/60 mm
-50%
Затвори

Darlin’s Macari – алка

4,290.00 ден 2,145.00 ден
 • stainless steel IP rose gold
 • cateye beads
 • clip & mix
 • димензии: 190/8/6 mm

Orbita – обетки

2,990.00 ден 1,495.00 ден
 • stainless steel
 • imitation pearls
 • Zirconia stones set in the CNC process
 • димензии: 14/25 / 13mm
-50%
Затвори

Orbita – ланче

5,490.00 ден 2,745.00 ден
 • stainless steel
 • with extension chain
 • clip & mix
 • димензии: 850/45 / 2mm
-40%
Затвори

Darlin’s Vivida – приврзок

1,990.00 ден 1,194.00 ден
 • stainless steel
 • димензии: 25/38 / 8mm
-33%
Затвори

Sorbet – вазна (в:37,5цм)

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 37,5цм; ширина 9цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
-50%
Затвори

Sorbet – вазна (в:28цм)

1,990.00 ден 990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 28цм; ширина 6,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Sorbet – вазна (в:26цм)

3,190.00 ден 1,990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 26цм; ширина 18цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа

Serve Dip Set & Oak Base – сад за сосови

1,890.00 ден 1,323.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на сткало
 • Димензии: висина 10цм; дијаметар 12,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
-30%
Затвори

Polka – шолја

990.00 ден 690.00 ден
 • Материјал: порцелан
 • Димензии: капацитет 0,34л; висина 8,5цм; ширина 8,5цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
-33%
Затвори

Flower Rectangular Bunch – вазна (в: 32цм)

2,990.00 ден 1,990.00 ден
 • Материјал: рачна изработка на стакло
 • Димензии: висина 32цм; ширина 18цм
 • Одржување: рачно миење со топла вода и сушење со мека крпа
-30%
Затвори

Balloon – вазна

1,364.00 ден2,490.00 ден
 • Материјал: челик обложен со прав
 • Димензии: S - 20cm L - 22cm
-50%
Затвори

Voila – сад за послужување

8,990.00 ден 4,495.00 ден
 • Материјал: рачно полиран, нерѓосувачки челик
 • Димензии: 35 x 35 cm
-40%
Croco
Жолта
Карбон
Кафеава
Крем
Портокалова
Сребрена
Целосно-црна
Црвена
Црна
Затвори

Cascade Wallet

1,794.00 ден3,690.00 ден
Cascade Wallet има механизам за исфрлање на картички кој им овозможува на вашите картички да се лизгаат со едноставно притискање
-50%
Затвори

Villa – длабок сад

1,295.00 ден3,960.00 ден
Алуминиумски сад за сервирање, во мат златна боја во однос на завршницата. Истиот го има во две димензии: мала (висина
-30%New
Затвори

Villa – маса

7,990.00 ден 5,593.00 ден
Масичката е направена од метални ногарки и стаклена горна плоча, во златна боја. Има висина од 41,5 cm и дијаметар

Villa – масичка

7,990.00 ден 5,593.00 ден
Масичката е направена од метални ногарки и стаклена горна плоча, во златна боја. Има висина од 46,5 cm и дијаметар