Лазања со зеленчук

Лазања со зеленчук Состојки: Претходно сварени лазањи 1/3 тиквичка 1 ¼ шоља згмечени домати ½ мал кромид ¼ модар патлиџан 1/3 црвена бабура Рендан пармезан Сол Бибер Упатство: • Исецкајте ги кромидот...

Continue reading